bugün

-kızım iki gündür yüzümüze bakmıyorsun
+vurdurdum ben anne
-vurdurmak
+işte gel git yaptılar
-gel git?
+neyse lan o kadar kötü değilmiş.
kadını sadece cinsel obje olarak niteleyen yargı. ailesinin yüzüne bakabilmesi okul birincisi olmasından ileri gelmektedir. geri kalan cinsel hayatı ailesini ilgilendirmemektedir. zaten kadın cinayetlerinin altına da bu inanışlar bütünü yatar. kadınlarla ilgili her şey birilerini ilgilendirmektedir. kocasını, ailesini hatta patronunu bile. bu karşısındaki kontrol mekanizmalarının onayını almadığı davranışlar, dayak, işkence ve cinayetle sonuçlanmaktadır.
ikinci vitese alarak anadol marka otomobilini çalıştırdıktan sonra ailesinin yüzüne gururla bakabilen kızdır.
kişinin başına ne gelmiş olursa olsun -burdan sonrası inançlı insanlar içindir- günahı kişinin kendiyle allah arasındadır.

inançlı değilse zaten açıkçası çok vicdani bir durum değil ilişkiler kısmı. bu yüzden saygı duymak lazım, herkesin kendi kişisel hayatı.
neyseki seks bizde halen tabu yoksa kızlarımızı seksin tabu olmadığı ülkelerdeki gibi yanımızda götüreceklerdi de bizde gavat godoş gibi izleyecektik .
yüzsüzdür. ailesi onu okusun diye yollamıştır ama o kendini otoban yapıp evine dönmüştür. yazıklar olsun.
malum batı ilinde yaşayan kızdır.
Duygularını yasamış kızdır.

Dini açıdan düşünürsek taşlanabilicek kızdır
sonunu düşünen kahraman olamaz mantığıyla ilerler vurdurduktan sonra olan her şeyi aklından silip evde normal yaşamına devam eder günümüzde yaygın olan çift kişilikli insan hareketleridir.
laiktir. dördüncü harfi i olan batı ege şehrimizden olma ihtimali yüksektir.

yok lan manisa değil.
Vurdurmak mantığından dolayı baktığımızda baskı ve yasaklar içerisinde yetişen bir kız çocuğunun bulunduğu durumdur. Muhtemelen bu davranışını giyim tarzının altında saklayarak ileriki hayatındada devam ettirecek olan kişidir.
Ulan laikler ne çok inletmiş validenizi ak troller. Size yüzlerce türbanlı muhafazakar geçinen ama ulu orta vurduran islamcı gösterebilirim. Sizin derdiniz belli, ama daha beter kudurun.

edit: eksiler başladığına göre taş tam gediğine oturmuş, haydi rusya'daki köyüne dön.
Güldüren kızdır.

(bkz: Yüzsüz)

Not: Chp'liyim.
Ankara’da okurken çok vardı bunlardan. Sonra kadro aldım bu sefer bana gelenler oldu. Yav he he diyip yolladım. Var böyleleri.