1. 1.
  arkadaşlar okullarda cinsellik eğitimi neden verilmiyor? hayatımızın bi parçası olan cinselliği neden adam akıllı ögretmiyorlar? yumurtalıkları ve spermin üreme şeklini ögreteceklerine şurdan sokacaksınız boşaldiktan sonra çıkaracaksiniz gibi şeyler?

  amk taktinız yazım hatasına sizde
  6 -13 ... korkusuzkomando
 2. 2.
  Türkçe dersinden önce mi sonra mı?
  69 -6 ... alyssum
 3. 3.
  mi ayrı.
  8 ... hzpikachu
 4. 4.
  liselerde verilmesi gereken bir husus. böylece ülkemizde cinsellik bir tabu olmaktan çıkıp bir bilinç oluşturabilir. ergenlerin kendini tanıması için faydalı olabilir. ama wow haram.
  4 -1 ... angry engineer
 5. 5.
  3 kişi eksilemiş. bu çocuklara oğretilmeli. ilerde tecrübe kazanırlar.
  -1 ... korkusuzkomando
 6. 6.
  Okulda verilirse sonumuz pek hayra gitmeyebilir..
  Bence en uygunu ailede verilmesi.
  Ebeveynlerin sus sen küçüksün diye azarlayacağına aksine her inceliği anlatmalı ki çocuk orda burda aramasın cevaplarını.
  5 -3 ... muphem hatun
 7. 7.
  Çocuk tuvaletini kendi yapmaya başladığından itibaren verilmeli yaşına uygun şekilde.

  Bak bu senin çişini yapmanı sağlıyor, kakanı da buradan yapıyorsun bunlar senin bir parçan gibi gibi.

  Yaşı daha ilerlediğinde iyi dokunma ve kötü dokunma da öğretilmeli.

  Tabii bizim ülkemizde cinsellik bir tabu olarak görüldüğü ve duvarlar örüldüğü için okullarda verilsin mi tartışması içinde buluveriyoruz kendimizi.

  Kıza ayıp öğretirken erkeğe göster amcalara pipini diyoruz. Çocuk onu işediği bir organ olmaktan çıkarıp ''aaa bu böyle gösteriliyor demek ki önemli bir şey ve bir sakıncası yok'' olarak algılıyor.

  Sonra ne oluyor? ikiside büyüyor. Birisi baskıdan dolayı aileye baş kaldırır davranışlarda bulunuyor. Birisi gösterdiğini herkese göstermek, uygulamak istiyor.

  Al sana gebelik.

  16 yaşında gebe kalıp ailem beni öldürür diye kendini porsuğa attı 2 yıl önce kızın biri.

  Verilmeli arkadaşım ailede de okulda da verilmeli. Nasıl korunulur öğretilmeli.

  Yıkın şu lanet duvarlarınızı, tabularınızı.
  12 -4 ... hamile taklidi yapan panda
 8. 8.
  millet zaten internetten preminium üyelikler (bkz: brazzers) ile en ince detayına kadar görsel ve uygulamalı şekilde görüyor zaten bir de okulda gösterilmesine gerek yok.

  t:bir soru önergesi.
  -1 ... tarihci memur
 9. 9.
  Verilmesin.

  Çocukların aklını durduk yere bulandirmanin gereği yok sonra çocuklara daha da merak uyandırır ve hatalar yapabilirler. Bırakın çocuklar çocukluğunu yaşasın.

  Youtube da yabancı çocuklara cinsellik eğitimi verilen kısa bi videoyu izledim çocuklar şok geçirdi psikolojileri bozuldu duraksadı.

  Onun yerine pedofilililerden korunma eğitimi verilsin vücudunuzun buralarına annenizden Babanızdan başkasi dokunursa bunu derhal annenizle babanizla ve yakın kişiye soyleyin diye.
  5 -4 ... patronum
 10. 10.
  Kendisi muhtâc-ı himmet bir dede! nerde kaldı gayrıya himmet ede? atasözümüz, böyle durumlar için mi söylenmiştir sorusunu hatırlatır.
  2 -1 ... monk of monkmountain