bugün

(bkz: zübük)
ikiside yapılabilir. bilim ve dini karşı karşıya getiren insanlar bu düşünceleri yıkın. bilimi tanrının yokluguna baglayanlar ve bu yuzden bilime karsı cıkanlar kadar mal insanlar olamaz.
her ikiside olsun kimse üzülmesin.
Imamlik usta, gelecegin meslegi ne de olsa,
Endustriyi falan siktir et.
yobaz herif.
Mescit yetmez cami hatta külliye diyecek olanların çağ dışı istekleri. Kardeşim eğitimini okulda al ibadetini istediğin yerde yap. Laboratuvar ile mescidi ne diye kıyaslarsınız. Bir günümüzde eğitimin olmazsa olmazı diğeri namazımızı kılmak için geren bir temiz ve küçük mekan.
laboratuar olunca sanki atom parçalayacaklar. güldürmeyin yaa saçma sapan deneyler yapmanın kişiye ne faydası oluyor.
mezun olduktan sonra nasıl olsa yaptığın bir kaç dandik deneyle ilgili bir işte çalışmayacaksın.

laboratuar olmasın demiyoruz ama namaz kılmak daha önemli.

maneviyatı olmayan insanların içi boş tenekeden farkı yoktur.

yok bunalımdayım yok depresyondayım..
bunlar çalışırken iş yapamaz hale geliyor. hatta kimisinin canı sıkıldığından intihar ediyor.

Avrupa ve abd'de bile havra, kilise gibi yerler varken mescit neden gücünüze gidiyor ki?

ateistsen yada satanistsen zaten gitmezsin.

başkalarına neden engel oluyorsun??

şeytanın bu kadar avukatlığın yapmayın.
Bizzat okulda mescit gördüm. aynı zaman da laboratuvar da vardı.
neydi ya bi şiir vardı..

balon jojeler süngümüz,
tüpler miğferimiz.

neydi ya.
okulumuzda iki tane bulunmaktadır. sevgili akp li müdürümüz bu konuda çok hevesliydi. ancak henüz ibadet için kullanıldığına şahit olmadım. boş derslerde uğrak mekan haline geldi hatta daha şimdi mescitten çıktık çok güzel herkese tavsiye ederim
Ooooo biri trolledi ve suçlu muhafazakâr kesim oldu durumudur. Daha önceden yazmıştım. Bir kişi trollüyor. Gerçek gibi yorum yapılıyor.
Laboratuvarın karşı kefesine mescidi koyan geri zekalı isteği. Mescide ben de karşıyım da hem mescid hem laboratuvar olmuyor mu. Amacınız üzüm yemek değil bagciyi dövmek. Okula da gitmeyin o zaman. Çıkmayın mescidden.
ikisi de olsa dediğim dilek, istek. arkadas neden ikisinede ortak payda da yaklasamiyoruz. ufak bi oda mescit olsun yanında da lab. olsun. eger Hristiyan öğrenci varsa onun içinde yapalım ufak bi yer. asalim artık bunları be.
Din ve bilim tez ve antitez değildir.
Bu kadar kısıtlayıcı olmayın, ikisini de istiyoruz.

ikisi de olacak!