1. 1.
  sorgulandığı vakit hiçbir müspet netice alınamayacak amaçtır. rahat desen rahat değil, kültürel bir geçerliliği de yok. lise ve dengi okullarda kız çocuklarımızın kısacık etekle gitmesi saçmalıktan başka bir şey değil. geniş ve çocuklarımızı daha rahat ettirecek pantolon kesimler varken göz göre göre bu yıkıma ve yozlaşmaya kurban ediliyor. erkenden dişileştirilip, ezelden beri sapıklık istiadı bulunan erkek ruhuna pazarlanmaya çalışılıyor.

  kadın bir meta değildir. kadın bir seks objesi ya da görsel bir olgu da değildir. biz daha en embesil oldukları zaman bile bu sözde özgürlüklerle onların zihnine "sen bir metasın, sen güzel değilsen hiçbir şeysin" mesajını veriyoruz. madem özgürlük var, uyuşturucu ve alkolü de teşvik edin kızlarımıza?

  daha sonra da sorarsınız tabi türk kadını neden böyle.
  26 -7 ... persona n0n grata
 2. 2.
  Lise kaşarlarının yaptığı iştir. Başka da bi açıklaması yoktur.
  -1 ... mastarekii
 3. 3.
  diz üstü bilgisayarla gitmekten biraz farklı amaç taşımaktadır.
  3 -3 ... memocan2468
 4. 4.
  gözü güzel olan insan gözünü öne çıkartır bacağının güzel olduğunu düşünüp diz üstü etekle gidebilirler.
  -2 ... iktidaryanlisimuhalif
 5. 5.
  manita bulmaktır.
  2 ... entry metni girilmelidir
 6. 6.
  Yozlaşmanın yaygınlaşmasıdır.

  Evet bir kadının giyimine karışmak kimsenin harcı değildir lakin lise öğrencisi kadın değil çocuktur. Çocuklar bu Yozlaşma kültüründen kurtarılmalı.
  4 ... iktidarsiz don juan
 7. 7.
  düşün 16-17 yaşında bir kızsın aklın oynaşta... yüzün ortalama güzellikte.. nasıl seksi görünürüm de yaşıtım kızları çatlatırım? nasıl berkay benimle sevgili olur? eteği biraz kısaltırım, gömleği açarım ee tamam. bir anda daha değerli oluveririm. neden? erkeklerin benim üzerimde nefisleri var. seksi gözükmektir.
  5 -2 ... hayallerim vardi halbuki
 8. 8.
  popüler kültürdür. kimse özgürlük filan demesin burada allah aşkına, kadınların tek yüzyılda nasıl seks objesi haline geldiğini görmemek için kör olmak lazım, ki şu nesilde Liselere kadar inmisken..
  6 -2 ... raduyev
 9. 9.
  afedersiniz de kaşarlığa özentiden başka bir şey değil.
  2 ... persona n0n grata
 10. 10.
  En büyük bahanesi babasından göremediği ilgiyi başka erkeklerden görürüm düşüncesidir.
  1 -2 ... btmynsrj