bugün

Ben büyüdüm havası içinde ergenin yaptığı durum.Ne anlarsınki tuvalette içmekten yoksa ..
yakalanılması durumunda okuldan atılma sebebi olan faaliyet.
okul tuvaletinde soğutucu çekenler de görülmüştür.
tuvalette de içilir mi. herşeyin bi yeri var be zevkin içine edilmez. sınıfı bahçesi atelyesi kantini teknisen odası varken.
işi ileri götürüp sınıfta veya kantinde içmişliğimiz de vardır. genellikle meyva suyuyla karıştırırdık.**
bizim zamanımızda şarab vardı.
zamanında bizim tunvalettede gördüğüm eylemdir.boş 2.5 litrelik kola kabının için bir güzel aktarılır.gözükmesi gereken renge göre ekstra içki konulur üstüne ve kola içiyoruz ayağına içilir.piçliktir tabi herkes yapmalıdır.
günahtır. elinde nimetle tuvalete giren çarpılır allah muhafaza
(bkz: okul tuvaletinde çilingir sofrası)
bir hocaya katlanmak için gerekli hale gelmiş olduğunu düşündüğüm eylem. *
içki içtiğinde bir halt yedığını zanneden genclığın yaptığı hede.

ha ben yapmadım mı, e yaptık bişeyler. ama salaklık işte kabul ediyorum.
votka'nın sınırlamayan içme kültürünü,kötüye kullanmaktır. votka mezesiz içilir,votka sek içilir,votka sıcak içecekler ile içilir,votka soguk içilir,votka evde,işte,ayakta,masada içilir. votka tuvalette içilmez.
arkadaşlarına anlatıp övünmek için gençlerin çiğnediği bir yasak. votka içmek yasak ama yalan serbest. madem öyle, içmediğin halde "olm var ya tuvalette votka içtik boş derste süper kafa olduk, haftaya bi daha yapcaz takılsana" deyip geç, ne uğraşıyorsun.
" nasreddin hocaya sormuş uyanık bir vatandaş;
- hocam tuvalette sakız çiğnemek günah mıdır?

hoca cevap vermiş;
"-değildir ama sen yine de çiğneme.

- "neden?" diye sormuş vatandaş.

hocamız uygun yere kapak yapar;
- "görenler başka şey yiyorsun zanneder."

olayın başlıkla ne ilgisi mi var?

yapmayın kardeşim, görenler başka şey içiyorsunuz sanabilir.

edit: için a.q. hatta meze de hazır orada...tövbe tövbe...
tam bir şaçmaliktır gereksiz bir girişimdir
bir zamanlar bir şişe votka ve portakal suyunu bir termosa doldurmuş ve sınıf ortasında içmiştik. görüntü itibariyle şüphe uyandırmamasından dolayı kimse çakmamıştı ama sonra kafalar güzelleşince herkes biyerlerde sızmıştı.komikti ve gerçekti.
heeey gidi günleer..
saçmadır. Ne gerek vardır okulda votka içmeye..
efendim hiç tuvalete gitmeye filan gerek yoktur. bir adet erikli su içerisine yarısına kadar vokda koyup gayet rahar sınıfta da içilebilir. ha ben meyva suyu oladan yapamam derseniz cam şişdeki meyva suyuyla güzelce karıştırılabilir. bide okula öğle arasında acılı adana kebap sölerseniz tadından yenmez. yani öle zor bişiy değildir. (bkz: testedilip onaylanmıştır)
bir lisede gerceklesmiş olaydır, su sekilde cereyan etmiştir :

votka alınır, tuvalete gidilir, tuvalete gidilme amacı su siselerine bosaltmaktır, lakin burada sigara icme gibi bir luks oldugundan burada sigaralar yakılır, iki tek atılır, ardından su siselerine doldurulup, içmeye sınıfta sigarasız devam edilir
vaktinde besiktas ataturk anadolu lisesi nde yapildigini duydugum atraksiyon..
he gercek midir yalan midir bilemem ama duyduk iste...

(bkz: kulaktan dolma)
sadece votka ile sınırlandırılmaması gereken hadise..karı kız da oynatırsa tam olur.. şöyle kafalar iyi yanaktan makas alaraktan...
ama yapılırsa, o öğrencinin okuldaki son günü olabilir...ama illede değer diyorsanız (bkz: nazdarovya)!!
en yakın arkadaşımın okuldan 1 sene uzaklaştırılmasına neden olan atraksiyon.
dahada ilerisi için sınıfta votka içmek.ben bunu görmedim ama duydum sonrasında tabi okul karıştı.
(bkz: okul tuvaletinde absolut zulası patlatmak)
hürriyet eml
güncel Önemli Başlıklar