bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün, yeni eğitim-öğretim döneminde okul önlerindeki güvenlik ve trafik tedbirleri kapsamında, her okul için ayrı ayrı ''Polis abla'' ve ''Polis ağabey'' görevlendirmesi yönündeki uygulamasıdır..ülke çapında yaygınlaşması vatandaş menfaatinedir...
    ... peyderpey
  2. 2.
    Polis=bir düzenin çarpıklıklarını engelleme amacıyla görevlendirilen kişi.
    Okul=bir düzende çarpıklıkların oluşmaması amacıyla görevlendirilen kurum.
    eğer bir ülkede bunlar birleşiyorsa
    Polis+Okul=Okullar bireylerin topluma faydalı yetiştiremiyor.
    ... cezzar35
  3. 3.
    okul önlerinde mal satanlara karşı alınması gereken önlemdir. özellikle şiddet ve madde kullanımı yaşının ortaöğretimlere kadar düşmesi sonucu yapılması zorunlu olan uygulama. desteklenir.
    ... yes racism
  4. 4.
    işe yarar bir uygulamadır. vurmadan önce okuyun;

kendi lisemden örnek vereyim, ankaralıların geneli bilir ankaranın en köklü liselerinin başındadır ankara lisesi ve yeri merkezidir. yüksek ihtisas ve numunenin arasında kalır. önünde küçük bir sokak vardır ve park yasaktır. park yasak olmasına rağmen baştan sona arabalarla doludur bu sokak. tamamen değnekçilerin elindedir. mafyadırlar onlar da zaten bir nevi. benim zamanımdaki okul müdürüm, okul bahçesini de otopark olarak kullandırırttı bu adamlara. karşılığında sağlam bir miktar para ve okulun güvenliğini sağlamalarını isterdi onlardan. 4 sene okuduğum lisemde ankaranın en pis yerlerinin çok yakınında olmasına rağmen tek bir sıkıntı yaşamamışımdır. ne okulun etrafına çakal çukal tayfası gelebilirdi ne okul öğrencileri kavga dövüşe karışabilirlerdi. hatasız bi şekilde güvenliğini sağlamıştı otopark mafyası bu okulun.

ha şimdi şöyle bir düz mantık çizersek, mafyayla polis arasında pek de bi farkı yok şu sıralar, bu yüzden işe yarar bir uygulama olabilir diye düşünmekteyim.
    2 -4 ... devam dedi italyan
  5. 5.
    okullarda uyusturucu,narkoz gibi seylerin satilmasini onlemek,kavgalari onlemek amaciyla yapilan uygulamadir. cok iyi bir uygulama.
    -1 ... malware
  6. 6.
    ilköğretim de dahil olmak üzere okulların etrafına takılan çocuklara musallat olan bir sürü orospu çocuğu var olduğu gerçeğini görmezden gelmezsek çok doğru bir uygulama olduğunu da anlamış oluruz derim, başka da bişey demem.
    ... con makleyn
  7. 7.
    bizim zamanımızda okulda nöbetçi öğretmen ile nöbetçi öğrenci herşeyi hallederdi. poliste nereden cıktı dediğim şey.
    -1 ... kurualtipilav
  8. 8.
    (bkz: bebek aspirini)
    (bkz: bebek biber gazı)
    ... asuregibisurat
  9. 9.
    kim düşündüyse tebrik etmek lazım. Sonuna kadar desteklediğim uygulamadır.
    ... otur da dinle
  10. 10.
    polisin okulda ne işi var dediğim uygulama.
    -1 ... organon