1. 1.
    Okul okumanın yazarlara kattığı şeylerdir.

Sayı ile 0
    Rakam ile 1 dir.
    2 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    bomboş geçen yıllar. ağır bir pişmanlık.

bir eğitimci olarak çocuğumu okutmayacağım. meslek edinmesini sağlayacağım. örgün eğitime vereceğim parayla çocuğuma mesleki eğitim verdiririm. ilerde kimseye minnet etmez işini yapar.
    2 ... eski bir ruya
  3. 3.
    Iş imkanı. Bana üniversite epey bir iş imkanı sağlardı, hocalar falan olsun güzel para kazanıyordum.
    ... n dakota
  4. 4.
    her cesit insan tipi gorebileceginiz bir yerdir.
    2 ... halaymendilli
  5. 5.
    Fazladan bilgidir ki göz çıkartmaz. Ama gel gör ki konuşacak adam sayısı az. Kıza barok mimari anlatıyorum aylaynırım nasıl ama yılann dimi diyo.
    3 ... pehlivanoglu x
  6. 6.
    Okul okumak? Okula gitmenin bana verdiği şey, okul okumak gibi saçma bir cümle kurulmaması gerektiğini öğrenmem oldu.
    -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  7. 7.
    Eğitim hayatıma devam ettiğim süre boyunca insanların bencil ve hırslı yönlerini daha yakından tanıma fırsatı edindim bana bunu kattı. Akademik bilgiler vesaire vesaire de var tabii ama beni asıl etkileyen olay artık insanlara hayret ettiğim noktaydı. Derste sırf konuşmuş olmak ve kendini göstermek için söylenen anlamsız cümlelerden tut vizeye eklenen konuyu bilerek kimseyle paylaşmamaya kadar sayısız olaya şahit oldum. Artık lanet olsun size de notunuza da demek istiyorum. Ama okul hayatım sayesinde herkesi daha iyi tanımaya başladım.
    ... asabikedi