1. 1.
    tesadüfen karşılaştığım yaran kavga.

kavganın başında kırmızı kazaklı liseli baş aktörlerden biriyken yediği gelişine yumruğun etkisiyle bir anda figüran pozisyonuna düşüyor. beyin amcıklanması ne menem bir şey merak edenler için adeta ders niteliğinde.

bir de sol taraftaki hanım kızımız tatar ramazan misali yürüyen abiye nasıl kitleniyor lan? alfalığı karşısında eriyip gitti ellam. hatta kardeşimiz o kadar alfa ki üzerindeki sweat'te bile eşşek kadar a harfi var amk.

kavgaya karışan herkesi tek tek izleyecem, çok zevkli lan.

https://www.youtube.com/watch?v=UNWwZfe7-5o+
    2 ... nesgayfe
  2. 2.
    beynim yandı. tek bir yumruk göremedim. sadece kargaşa var.
    3 ... forza antalyaspor
  3. 3.
    türkiye'de yaşandığı için kimse kimseyi nakavt edememiştir. çünkü güçleri yok. beslenmiyor ki çocuklar.
    3 ... fennafillah
  4. 4.
    bol bol et yeselerdi ilk yumrukta bitmişti kavga ama yok işte.
    2 ... mumbarsever01
  5. 5.
    Lise hayatımın son zamanlarında kız kavgalarına denk gelmiştim. Saç saça kavga ediyolardı.
    2 ... emrekanat12
  6. 6.
    Bizim okulda silahla gelen de oldu . Hocayı dövende ... Ben o sırada ne mi yapıyordum ? Herkes kavgayı izlerken sınıfta kafamı sıraya koyup uyumakla meşgul oluyordum .
    ... bilgisiz zeki
  7. 7.
    Baştaki beyin dediği kırmızı kazaklıyı beyin amcıklaması geçirteni zor tutmuşlar adam kim var kim yok araya girmiş teknik bilmesede gelişi güzel el kol hareketleriyle vuruyor. Sonra onu ayırıp arkaya atan deri montlu atkılı almış rolü o girmiş hepsinin arasına. Atraksiyonlu bi video.
    ... baba kreyzi
  8. 8.
    Bu sefer eğitim sistemi suçlu değil, Çocuklarını düzgün yetiştiremeyen aileler suçlu.
    ... iiiblacktoothiii