bugün

(bkz: hiçbiri) en sevdiğin ders de olsa oturup çalışmak ve dipnotları iyi bilmek zorundasındır zira. yani bir zorundalık muhakkak vardır, bu yüzden hiçbir ders çok sevilmez.
boş ders.
beden eğitimi.
Coğrafya? ilginç. Tarihi çok severdim.
Beden eğitimi ve boş ders yazıldığına göre başlığı kapatabiliriz.
matematik ve ingilizceye bayılırdım, hâlâ olsa severim.
ilk okulda matematik, lisede matematik, fizik, üniversitede istatistik.
kimyadır efendim, aslında zor durur ama alakası yoktur lise kimyasının en karmaşık konusu matematiğin dört işleminden başka bir şey değildir, üniversitede ise kimya dersi daha kompleks olur sanırsınız ama olmaz bu sefer yine dört işlem kullanılır, ekstra olarak kağıt üstünde değil deney yoluyla gözlemlemiş olursunuz o kimyasalları burnunuzu, gözünüzü yakar yaşarsınız ve size aslında hiç masum olmadığınu gösterir. kimya bilimlerin şahıdır.

Not: işbu entry standart bir anadolu lisesi ve inşaat mühendisliği bazında değerlendirilmelidir, kimya dersini bana sevdiren hocalarımı görmezden gelmemektede fayda vardır.

alternetatif olarak felsefe diyebilirim iyi bir felsefe hocanız varsa tadından yenmez zaten felsefeden simyaya, simyadan kimyaya...

edit: iyi geometri yapıyorsanız çok eğlenirsiniz, hele benim gibi yaşayan bir efsaneden ders almışsanız. (bkz: vedat yıldız)
Din dersi ve milli güvenlik miydi ne sikimse bu iki ders dışında hepsi en sevdiğimdi.
matematik beden tarih.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.