1. 1.
    95 alınca hocam nerde yanlış yaptım diyip ağlamaları. Kendilerini çok zeki sanıp geri kalanları aptal yerine koymaları.
    4 ... sayounara
  2. 2.
    en başlıcası, sınavdan çıktıktan sonra "ayy çok kötü geçti ya" diye sızlanmalarıdır.

sonuçlar açıklanır 95 almış aq. meğer 100 alamadığı için kötü geçti diyormuş. hayır, "kötü geçti ya çok zor sormuş" filan diye ayak yapıyorlar, sonra "ulan bölüm birincisi kız bile sıçtım filan diyosa, demek ki harbiden hoca kazık sormuş" deyip kendimizi avutuyoruz. hatun 95 çakıyor biz 10 puan, olmuyor. ayıp oluyor.
    3 ... gamoreon
  3. 3.
    bizim lisede ki çevresine mesafeli, soğuk biraz da asosyal bir kızdı.
    sınav denemelerinde netleri kendininkinden az olanlara sanki acıyarak bakar gibiydi.
    1 ... emrebey03
  4. 4.
    Başkaları tarafından üstteki yazarın dediği gibi soğuk bulunur fakat antisosyal değildir. Lise haricinde tecrübe ettiğim hede.
    3 -2 ... bint il yehud
  5. 5.
    genelde zeki insanlar oldukları için günü geldiğinde mutlaka kendileri ile ilgili de gerekli gördükleri stil vb. değişiklikleri yapıp bir anda "vay be bu kız lisedeyken neydi şimdi ne olmuş" dedirtmeyi başarıyorlar.
    2 ... burga
  6. 6.
    sınıfın serserisine içten içe aşık olması...
    2 ... gncwebmaster
  7. 7.
    Genel kültürleri çok kötü oluyor muhabbetleri berbat oluyor güldüğü saçma espirileri duyunca koşarak uzaklaşırdım.
    2 -1 ... oburiks in donunun lastigi
  8. 8.
    azgın oluyolar büyüyünce..
    2 ... viba
  9. 9.
    Ben bizim okul birincisini cok severdim. Cok nazik sessiz ama sakalasmayi vs de bilen bir kizdi. Sinavlarda fazla stres olurdu. Yapamadigim sorulari sorardim. Hmm bi bakalim derdi. Guzel guzel anlatirdi. Hacettepe tip i bitirdi sanirim. Uzmanlik da kazanmistir o. Yolu acik olsun, guzel bir insandi.
    5 -1 ... lisa garcia
  10. 10.
    Nefes almaları.evet.
    1 ... 1974197819741978