1. 1.
  tuvalete çantasında porno dergi sokan çocuktur.
  ... damdan atlayan sinek
 2. 2.
  tuvalette bile ders çalışıp sınavda sıçan öğrenci modelinden ibret almayan garip çocuktur...
  2 ... soyut halk noel babasi
 3. 3.
  okula yeni başlamıştır.bu velet daha hoca içeri girdiğinde ayağa kalkması gerektiğinide bilmez.
  1 ... tirsiksansar
 4. 4.
  çömezlik dönemini atlatıncaya kadar daha bir sürü gariplikler yapacak olan ilkokul öğrencisidir.
  1 ... coskun373
 5. 5.
  altı yedi yaşına kadar sallaya sallaya lay lay lay gezen çocuga birden onca kitabın, defterin yüklenmesi sonucu çocuğun ne yapacağını şaşırmasıdır,afallamasıdır.
  ... tirsiksansar
 6. 6.
  - okul çantasıyla sıçmanın bedeli: paha biçilemez.

  we want to funk
  2 ... rip van twinkle
 7. 7.
  okulun ilk günü annesinin aldığı iğrenç ötesi vişne suyunu atmak için çöp arayan çocuktur. öğretmenini hemşire sandığı için de çantasını bırakmaya korkuyordur geri dönmesini gerektirir diye.
  ... zenithh
 8. 8.
  bir zmanlar ilkokulda iken benimde yaptığım eylem. ibnenin birisi benim defterlerimi yırtardı hemde her gün. fakirdik alacak paramızda yoktu. öğretmenim; "ee oğlum ne yapalım bulana kadar çantan ile gez" demişti bende aynen öyle yapmıştım. çokmu acıklı oldu sözlük ha.
  ... beerrrdush
 9. 9.
  okul çıkışında tuvalete girmiş çocuk. ilköğretim öğrencisi liseli veya üniversiteli(üniversite de çanta göremesek de) olması fark etmez.
  ... tomato
 10. 10.
  Sıçış eylemi esnasında çanta kaba etine doğru sarkacağından çantayı çıkarmak zorunda olduğunu bilen veletcan, bir kaç saniye boyunca çantayı yere koyup kayamayacağını düşünür. Fakat zaten aynı sırada, kaka hürriyetine kavuşma arzusuyla kapakçıkları iyice sıkıştırmakta ve çocuğu acilen bir karara varmaya zorlamaktadır. Çocuk bu sefer çantayı kapının koluna asmayı düşünür, böylece çanta umumi tuvaletin mikroplu zeminiyle temas etmeyecektir, ancak bu da çocuğa huzur veren bir fikir değildir, zira eğer ki birisi içeride biri olmadığını düşünüp kapının kolunu çevirise çanta asılı olduğu yerden yere yuvarlanacak, bu sefer sadece zeminle temas etmekle kalmayıp bir de içindekilerin hasar görme ihtimali söz konusu olacaktır.

  Küçük çocuğun tüm bu ikilemleriyle daha fazla boğuşmasına imkan yoktur. Çantasını gördüğü en temiz köşeye yerleştirmek ya da kapının koluna asma riskini göze almak... Çocuğun çantayla imtihanıdır bu, ve de yetişkin bir birey olmasındaki az bilinen ve belki de küçümsenen adımlardan bir tanesidir.
  ... quellion