bugün

insanoğlu nankördür,sırf adama kuran okumayı öğretti diye oy vermez,iş bulup bulamadığına bakar.öyleyse yüklen dolara.
Her şey kararında güzel.

Her yeri kuran kursu ile doldursan ne olacak? Mars'a mı gideceksin?

Yahu bu işler kuran kursu ile olsa islam dünyası batı'ya uşaklık yapmaz.

Batı'ya direnen tek müslüman ülke
Biziz, biz de laik bir yönetime sahibiz.
Ben de çocuklarımı göndermeyi düşünüyorum. Allah ulu önderimiz tayyip erdoğan’dan razı olsun, onu başımızdan eksik etmesin.
pek hayırlı gelişmedir.

o kurslar öyle ateistler yetiştirecek ki sözlük ahalisi tapmadiyentanrı'yı mumla arayacak...
Bence rakamlar abartılı gösteriliyor ve oovv dememizi bekliyorlar. Camiler bile bomboş sen ne anlatıyorsun. Siyasal islamdan insanlar yaptıkları ibadeti de bıraktı çok önceden beri.
Tecavüz haberlerini yakında duyarız malum din verenler bu tipbişleri yapar.
çocuğunuzu diyanetin ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
çocukları kuran kurslarına zorluyorlar.okul öncesi yada yaz kuran kursu,herhangi bir ücret vererek çocuğunu kampa yada yaz eğitimine yada okul öncesi eğitime gönderemeyen ailelere mecbur ediliyor.özellikle yazın çocuk mutlaka düzenli olarak ev dışı bir etkinliğe katılmak zorunda e ne yapacak köylük yer,para yok; köyde değilsen bile para lazım yoksa hadi kuran kursuna,hiçbir şey anlamadığın bir kitabı telaffuz etmeyi öğrenmeye.göndermeyin çocuklarınızı bu saçmalığa zor biliyorum ama başka imkanlar yaratmaya çalışın kendiniz planlar yapın çocuklarınıza.

(bkz: kitaplar anlamak içindir)