1. 1.
    hayat her zaman istenileni vermediğinden dolayı içimizden çok azının okumak istediği bölümde okuması olayıdır. mesela benim bölümüm ilahiyat, aslında okumak istediğim hukuk idi.
    1 ... la havle vela is la bonita
  2. 2.
    Uluslararası okuyorum; ekonomi okumak isterdim...Zamanında kazanamayız dedik halt ettik...
    -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  3. 3.
    Türkçe öğretmenliği doktor olmak isterdim sayısal zekam olsa.
    -1 ... asikadin
  4. 4.
    Endüstri Mühendisliği okuyorum. Aslında okuyamıyorum da. Bitmiyo okul. Ha ne isterdime gelince itü Moleküler Biyoloji ve Genetik'ti hayalim lise boyunca. Ama şu an sorsanız şeytan diyo bırak okulu Gastronomi yada Psikoloji oku.
    1 -1 ... lazymegan
  5. 5.
    Bilgisayar muhendisligi okuyorum ama ingilizce ogretmeni olmak istiyorum. Yukseklerde gozum yok.* saka bir yana insan sevdigi meslegi yapmadiktan sonra gercekten mutsuzluga mahkum gibi geliyor. Bakalim, hayirlisi olsun.
    1 -1 ... red my lips
  6. 6.
    hayaller sosyal hizmet hayatlar saglık kurumları yöneticiligi. üzgün smile.
    2 ... evdeki hayalet
  7. 7.
    mekatronik mühendisliği. hukuk okumak isterdim. hep içimde kaldı.
    1 ... muhendis gorunumlu avukat
  8. 8.
    bilgisayar mühendisliği okuyorum, uçuk ama astronot olmak ısterdım ya da en azından nasada çalışmak.
    ... sinex2
  9. 9.
    elektrik mühendisliği okuyorum, eczacılık okuyup bütün gün dükkanımda oturup para saymak isterdim.
    1 ... kaoopa
  10. 10.
    uluslararası ticaret okudum. ama çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği okumak isterdim.
    3 ... ayruhsu