bugün

anne babana da yük olma ha yeğenim diye devam eden 65 yaşlarında emekli bir dayı nasihatı... ulan anlamıyorum bende o potansiyeli mi görüyorlar çok mu sıcaklık gösteriyorum adamı tanımam etmem dayı muhabbete aç gönlü olsun diye muhabbet edeyim diyorum konuyu kendi yönüne çekip bizim zamanımızda şöyleydi böyleydi sonra oku oku hatta sürünmeye kadar gidiyor.. ulan acaba tipten mi ele veriyoruz yoksa genel gençliğin durumu mu böyle de amcalar hep aynı yerden veriyorlar ayarı anlamadım.. hayır işsiz olunca bir şeyde diyemiyorsun böyle kitlenip haklısın dayı deyip dinliyorsun sen hak verdikçe dayıya da bir özgüven geliyor hınçık sen taşı sıktımmı suyunu çıkaracağan yiğenım diye devam ediyor.. tamam dayı git allasen.
sende, potansiyel adam olmaz bundan imaj mı çiziyorum da üstüme gelip duruyorsun zaten iyi değilim birde bunların yüzünden özgüvenimiz iyice elden gidiyor etmiyorum lan bundan sonra sizinle muhabbet.. bayram ziyaretlerini de bu yüzden sevmem her gelen akraba aynı şeyleri mi söyler amk.. yeter la yeter..