bugün

kısa ve nettir.

- Menderes asılırken MHP neredeydi ?
+ O zaman (1960) MHP yoktu bre cahil.

hatta devamında da şöyle kanırtmış.

--spoiler--
"Tevellütü yetmiyor belli ki. Kendisinin başbakan olduğundan haberdar olmadığını, kendisini hala müsamerede zannettiğini biliyoruz da, acaba 12 Eylül'de bir insanlar idam edilirken kendisi neredeymiş? O zaman bir sağdan, bir soldan diye insanlar idam edilirken Davutoğlu ne yapıyordu, karyolanın altında mı saklanıyordu? 12 Eylül'de biz işkence gördüğümüzde ne yapıyordu, kebap mı yiyordu?"
--spoiler--

davutoğlu adına ben utandım. evet.
cuk diye oturan ayardır. zoruna giden varsa daha beter olsun.
davutoğlu oy kaybetmeye başladığından mı neden bilmiyorum konuşurken mitinglerde eskisinden daha panik gibi. önceden hazırlanarak değilde gelişigüzel konuşuyor hissi veriyor.

davutoğlu mitinglere devam ettikçe akp'nin oyu erir.
erdoğan boşuna meydanlara inmemiş olsa gerek.
Kayıpoğlu'na güzel kapak olmuş. Kendisi o zamanlar Moon tarikatının gezilerindeydi. Soruyorum kendisine, Moon tarikatıyla geziye katıldı mı katılmadı mı? O gemilerle gezip dolaşırken biz fikir mücadelesi veriyorduk. Bilgi olmadan fikir, fikir olmadan siyaset olmaz, bunun tipik örneği Davutoğlu’dur.
(bkz: adnan menderes asılırken mhp nerdeydi)
Sağlam geçirmiş herif.
Yiğidi ölldür hakkını yeme şimdi.
hatta fütüristik bir ayar.
oktay bey'in kendi kendisine verdiği ayardır.

buyrun ispatı:

görsel
ahmet davutoğlu'nun yavaş yavaş tansu çiller ve yıldırım akbulut gibi geyik malzemesi olmasına neden olacak, derin ve stratejik ayardır. yazık kimin evladıysa...
mhp çok ayıp etmiştir.

istanbul fetih edilirken yoktu,

cumhuriyet kurulurken yoktu, kurtuluş savaşında milliyetçiyiz derler yine yoktu!!!
Alpaslan Türkeş'in partiye katılışı 1965. Hatta bu yüzden Osman bölükbaşı"bizim parti ordu karargahı oldu" diyor. Aktroller de hala ckmp diyor. Ulan adam 1965'te katılmış partiye.
Ayarın kralıdır.
Ulan Türkeş 60 yılında sürgüne gönderilmedi mi? Daha neyin tatavasinda bu akitler? Kaldı ki Türkeş askerdi mhp lideri değil. Pekala mhp yoktu. Sizin o sahte dinci gotleriniz neredeydi? Korkudan biat mı ettiler yine?
güncel Önemli Başlıklar