1. 1.
  her yanındandan gectigimde ,bahcesindeki insanların cefasını gorup hüzünlendigim hastane..
  ... seffafbukalemun
 2. 2.
  az önce annemi götürdüğüm hastane diye entrye girdiğim zamanlar geldi aklıma. aslında ilginç olsun diye böyle girdim, sözlükteki ilk entrylerim bile bu kadar aptalca olmadı ya neyse.

  asıl diyeceğime geliyim ben, bana sabrın ne olduğunu gösteren, iş yerindeki yorulmalarımın, yaşadığımı düşündüğüm streslerin, kimi zaman gösterdiğim asabiyetin ne kadar manasız olduğunu anlamamı sağlamış hastanedir. o hastanenin acil servisinde, benim yaşlarımda bir genç asistan doktor - ki düşünün oraya herkes acil muayene ya da tedavi isteğiyle geliyor- yani oraya giren herkes için en önemli kişi kendisi ya da hasta olan yakını ve herkes bir an önce kendi hastasıyla ilgilenilmesini bekliyor - ve bekledikleri şey de sağlık, en çok önemsedikleri şey.

  ve tek umutları o genç asistan doktor. sabrına ve güleryüzüne hayran oldum. ulvi meslek nedir anladım.
  1 ... yalnis
 3. 3.
  Çok sıkıcııııaaaa.
  ... muge hanim bana bir nick bulun
 4. 4.
  Bugün temizlik işçilerinin ve doktorların iş bırakma eylemi yaptığı hastane. Ameliyathaneye giden hastalar arkalarına baka baka geri dönmüşler.

  Hepimizin içi yanıyor, ancak ameliyat olacak hastaları ameliyat etmemek, ardından ölen işçiler için iş bırakma eylemi yapmak çelişmiyor mu?.
  ... muge hanim bana bir nick bulun