1. 1.
  eski ssk hastanesi.6-7 yıl kadar öncesinde temizlik personelinin yaptığı grevde tuvaletlerinde boyumdan büyük çöp dağı gördüğüm (uzun boyluyumdur.)steril ortam.
  1 ... handushka
 2. 2.
  bindokuzyüzdoksanlı yıllarda doktorların bahçesinde can güvenliğinin olmadığı hastanedir. zira doktorların arabalarının camlarını kırma, arabalarını çalma vesair vesair eksik değildi.
  ... vera
 3. 3.
  böbrek tüpü takılmayan hastane. acil servisindeki doktorlar ibnelik dersi vermektedirler.
  1 ... the uffspring
 4. 4.
  malülen emeklilik için gidilmesi gereken son hastane.
  ... the uffspring
 5. 5.
  isminin bokmeydanı egitim ve arastirma hastanesi olarak değiştirilmesi gereken, sığır doktorların çalıştığı hastane.
  -2 ... the uffspring
 6. 6.
  saat 15.59'dan itibaren güvenlik görevlileri dahil herhangi bir hastane personeliyle karşılaşılmanın imkansız olduğu hastane. 16.00'dan itibaren a, b, ve c polikiliniklerinin olduğu binalara benzin dökülüp rahatça yakılınabilinir.
  1 ... the uffspring
 7. 7.
  berbat bir internet randevu sistemine sahip olunan sözüm ona büyük hastane. her kurum randevu saatlerini akşam 7-8 civarları yaparkan bu akıl dolu hastane randevu saatlerini sabah 7:30 yapmıştır. yani tam kalkp işe gidilecek vakit. hadi zorla olsa kalktınız randevu almaya çalışıyorsunuz. ama sitedeki aşırı yoğunluktan dolayı oluşan server hataları sinirlerinizi alt üst etmekte. yani uzun denemelerden sonra randevu alamıyorsunuz ne yazıkki. 2 senedir aynı sıkıntı var olmasına rağmen hastane yönetimi bu sorun için kılını kıpırdatmamaktadır. başhekim bey ancak sağa sola poz vermekle yetinmektedir.
  http://www.google.com.tr/...15&ved=1t:429,r:0,s:0
  ... biliqnamyturqan
 8. 8.
  bu yıl yeni inşaatına başlanacak binadır. inşaat aşama aşama olup, yeni binalar yapıldıktan sorna eskileri yıkılacaktır. projesini merak edenler için link mevcuttur.
  http://www.okmeydani.gov.tr/uploads/resimfuar/4.jpg
  ... biliqnamyturqan
 9. 9.
  acil servisteki kayıt görevlileri bir boktan anlamıyorlar. dün akşam kardeşimi götürdük gıda zehirlenmesinden dolayı. 2 saate yakın kayıt yapacak personel aradık. gelen bilmiyor. nasıl bir sistem varsa, kayıt yapmadan da hasta muayene edilmezmiş. Allah'tan babam çirkef bu konuda doktorlara mahkemeye vereceğim diyerek ikna etmiş. kan örneklerine barkod yapıştırılacak lakin kayıt personeli bulunamadığı için bekledik. resmen rezalet. bu mudur sağlıkta ilerleme?
  1 ... byfear
 10. 10.
  hasta kayıt servisinde çalışanların bir karış suratla bir yandan size bir yandan da elindeki dokunmatik telefonla feyse baktığı virane sağlık kuruluşu...
  1 ... tukenmezkelam