bugün

(bkz: charles hamilton)
cekici olmak icin yakisikli olmanin sart olmadigini kanitlayan aktör. Yılan Hikâyesi den beri hastasiyim hic degismedi. kilo almis diyorlar viz gelir tiris gecer, adam hala karizma, degisik bir aurasi var. sesi de on numara, muhtesem yüzyilda siir okudugu sahne aklimdan hic cikmaz mesela

neyse yeni sevgili yapmis, hayirli olsun.

toplasip bana 39 Basamaka bir bilet alsaniza allahsizlar *
türkiye'deki en jön erkeklerden bir tanesidir. üslüp, oyunculuk, karizma fazlasıyla var kendisinde. halit ergenç'ten kat kat iyi oyuncudur kendisi.
Kanımca çok ama çok iyi oyuncu.
Serseri dizisinde ömer rolünde oynamıştır.
soy adına her seferinde güldüğüm adam.
türkiye'deki en jön erkeklerden bir tanesidir. üslup, oyunculuk, karizma fazlasıyla var kendisinde. halit ergenç'ten kat kat iyi oyuncudur kendisi.
Nathan Drake'e yaptığı dublaj ile beynimden vurulmuşa döndürdü, rezalet bir şey bekliyordum ve itiraf ediyorum Nolan North kadar iyi seslendirmiş, oyunda Nolan'ın sesini değil Okan'ın sesini arıyorum. Bir insan bu kadar mı sağlam dublaj yapar? Nathan Drake'den sonra çok seviyorum kendisini. Seslendirme sanatçılığı yapmaya devam etsin.
Hatırla sevgili dizisindeki necdet rolüyle aşkı anlatan insandır. Diziyi yakın zamanda tekrar izledim ve böyle seven bir adam bulmayı hayal ettim.

Ayrıca çok yakışıklı olmasa da karizmatiktir. Kilo almıştır evet ama bu onun enerjisini değiştirmez.
Ülkenin en iyi oyuncularından bir tanesi. Gerçekten kendisinin oyunculuğunu izlemek büyük bir zevk. Evet.
Hakan muhafızda rol kesemeyen oyuncu. G.tü göbeği de salmış iyice. 1460’lara dönüldüğünde kafasına taktığı kavukla bizi muhteşem yüzyıl’a götürdü. Bu adam kafasına bir şey takacak hacı.

Eşek gibi kilo aldığını söylemiş miydim. Ulan 15 kilo verse acayip cool olacak. Yanlardan taşınca olmuyor.
Sabetayistmiş.
Muhteşem yüzyıl da muhteşem oynamıştır, mimikleri, yürüyüşü, gülüşü ,savaşması, komple bir oyuncudur.