1. 1.
  istanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunu genç oyuncu. 13 aralık doğumludur. kendisini kanal d'de gösterilen serseri dizisiyle tanıdık. halen kent oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmakta ve show tv'de gösterilen "çapkın" dizisinin başrolünü oynamaktadır.

  (bkz: inishmorelu yüzbaşı)
  (bkz: kumarbazın seçimi)
  (bkz: kolay para)
  (bkz: büyü)
  (bkz: sen ne dilersen)
  6 -1 ... zeyrek
 2. 2.
  Ozan Yalabık'ın kardeşidir.
  -2 ... miksaj
 3. 3.
  saç stilini hep diken diken yapmayı tercih eden genç oyuncudur.yılan hikayesinde de rol almıştır kendileri.bir arada gamze özçeliğin manitalığını yaptı.
  2 ... fayaka
 4. 4.
  aynı zamanda bir sakıp sabancı lisesi mezunudur. o zamanlar anadolu lisesi olmayan bu lisede daha sonra ssaltt* diye anılacak tiyatro topluluğunun temellerini atanlardandır.
  1 ... danaid
 5. 5.
  1998 yılından beri kent oyuncuları kadrosundadır. 1978 yılında istanbul'da doğmuştur hem. salak dizilerde oynamakla ünlüdür kendileri.
  1 ... vernon sullivan
 6. 6.
  ses tonu, görünüşü ve özellikle hatırla sevgili dizisindeki rolü sebebiyle pek sağlam aşık olurmuş imajı çizen erkek kişi..bir çeşit şefkat yumağı...
  ... susamsokagi
 7. 7.
  ilk aşk filminde gayet sıradan bir tipi güzel oynamıştır. insan kendi karakterini yansıtması güzel tabi. serseri dizisindeki yapmacıklıktan iyi en azından.
  ayrıca hakkında bu kadar az entry girilince sansasyonal bir hayata başlaması gerek diye düşünülen oyuncu. bir zaman gamze özçelik'le çıkmış ,dizi bitince aşkları da bitmiş.
  ... kacak kelebek
 8. 8.
  hatırla sevgili'nin dün akşam yayınlanan bölümüyle oyunculuğuna bir kez daha hayran bıraktıran kişi. bir erkek bu kadar güzel mi ağlar bee helal olsun ne diyim...
  ... kuzucuk
 9. 9.
  kabuslar evi'nin 3. bolumu olan hayal-i cihan'da da basarılı bir sekilde rol almıs oyuncu.
  ... leskote
 10. 10.
  nihayet kendisini adamakıllı bir dizide görebildiğimiz oyuncudur. vurdulu kırdılı, ağır abi, mahallenin bıçkın delikanlısı rollerinde kendisinden nefret ettirmişti, şimdilerde ise göze hoş gelen işler yapıyor.
  ... invincible