1. 1.
  internet sitelerinin çoğunda görülebilecek, düşüncesi bile hoş olmayan hadise. zira emre belözoğlu, okan buruk, fatih akyel gibi futbolcuların galatasaray' da yeri yoktur, olmamalıdır. fatih akyel zaten galatasaray tribünlerine hareket yaparak mecidiyeköyde dolaşma şansını dahi yitirmiştir. emre belözoğlu ve okan buruk ise, sezon ortasında inter' e imza atıp son maçlarda sakatlanma korkusundan, kaba tabiriyle "kız gibi" oynayarak alınmış şampiyonluğu geri vermeleri ve "adam" oldukları takıma imza atıp daha sonra transfer olacaklarına, bedelsiz giderek galatasaray' a ihanet etmeleri sebebiyle istenmemektedir.
  3 -1 ... fth
 2. 2.
  ihaneti neden olarak gormesek bile istemeyecegim bir oyuncudur.yas olmus 30 kusur.tursusunu mu kuracak gs? genc oyuncalarla devam etmek varken,bu morugu ne yapacak gs? bos yere israf.
  -1 ... hexagram
 3. 3.
  galatasaray'ın uefa kupasını kazanmasında büyük payı olan okan buruk'un jübilesini hak ettiği yerde yapmasını sağlayacak transfer. yuvasına hoş gelecektir.
  1 ... arabaciarabayatasget
 4. 4.
  gerçekleşen olay. taraftarı ikiye bölecektir.
  1 ... arjen robben
 5. 5.
  galatasaraya oynadıkları futbolla büyük başarılar kazandıran futbolculardan biri olan okan buruk'un yeniden galatasaray'a dönmesi olayıdır. bir taraftar olarak takıma geçmişte kazandırdıklarını unutmam nankörlük olur. fakat unutulmaması gereken en önemli nokta, bu futbolcunun emre ile birlikte yıldızlaştıkları dönemde büyük paralarla başka takımlara transfer olabilecekken klüpten kaçmalarıdır. kendilerini ispatlama fırsatı tanıyan, kendilerini yetiştirdikleri klübe nankörlük etmeleridir. açıkça gidişlerini unutamıyor ve bu futbolcumuza soruyoruz "sen hangi yüzle geri dönüyorsun" diye?
  1 -1 ... gonulcelen
 6. 6.
  bu kadar genç futbolcunun yetiştirildiği bir kulübün yapmaması gereken transfer. bugün yeni yetişen arda turan yarın öbür gün büyük bir yabancı kulübe kaçarken "nası olsa bir gün geri dönerim bu salaklar da beni alır" düşüncesini aklından geçirmeyecek mi?

  bu transfer bu yönetime hiç yakışmadı...
  gidin fatih akyel' i de alın..

  bütün sene okan' ı yuhlamayan fth' e de fth demesinler, yine de ne olursa olsun tribündeyiz, galatasaray için heryerdeyiz.
  1 -1 ... fth
 7. 7.
  klüplerin yaptığı bazı transferlerin kesinlikle anlaşılamdığı bir ülkede, pekte şaşırtmayacak transferdir.

  tümer metin in fenerbahçeye transfer olması anlaşılmaz transferlere bir örnektir.
  1 ... okan bayuglen
 8. 8.
  kanımca cimbom un doğru yaptığı bir hareket. jübile si yapılmadan giden bülent korkmaz ve arif erdem in hatasını okan a iyi bir jübile ile affettirmek istiyorlar.

  seviyorum seni Adnan* abi.
  3 ... cagataykaan
 9. 9.
  gs taraftarinin gösterdigi tepkinin aynisini emre belozoglu'na neden gostermedigini merak ediyorum dogrusu. transferinin hayirli olmasini diledigim fitbolcudur ayrica.
  ... nane limonata
 10. 10.
  galataray,her türlü adiliği yapan herkesi bir cümlelik özürle affeden bir takım olmamalıdır diye düşündüğüm olaydır.
  sen takımından kaçar gibi italya'ya git.orada sürün,sonra türkiye'ye dön,gs'ye hafif iğneli mesajlar gönder.beşiktaş'ın malı ol.sonra beşiktaş sepetleyince de yuvama dönüym de.olmaz işte böyle...ama gs parasız bir takım,adnan polat da haklı,kadroyu geniş tutmaya çalışıyor,adam ne yapsın...
  1 ... gothic evil