bugün

karabük'Lü futbolcu emenike'ye ırkçı saldırıda bulunacak kadar entel ve birikimli biridir. kendisinin entelliği ve birikimi tuvalete gittiği gün sayısıyla alakalıdır. çünkü tuvalete giden biri birşeyler çıkartır ya işte okan efendinin olayı da bu. candaş tolga ışık ile evlenmesini isterim kendisinin.
kizini*cok seven bir baba galiba.

Bu gece ki programinda, "anne ve babaligin nasil birsey oldugunu anladim" gibi birsey soyledi.
zaman zaman bu ülkeye fazla gelen, zaman zaman da patavatsızlığından yüzü görünmeyen adamdır. izlenir ama.
disko kralı'nda telefonla bağlanan kişilere ukala davranan adam. bu aynı adam kral çıplak'ta gayet saygılı; seyircilere, konuğa, telefonla bağlananlara. değişken adam.
erkeklerin, telefonla programa katılmasını kabul etmeyen tek tip.
bu adamın saatlerce söylediklerini imbikte damıtıp analiz etsen sadece iki anlamlı kelime elde edersin.

konuş... konuş... konuş... bir şey anlatama. bu da bir yetenek bence. mayın tarlasında dolaşıp mayına basmamak gibi bir yetenek.

(bkz: yerliler bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
nükleer enerji konusunda çok şık bir programa imza atmış olan kişidir.
yürü be okan bey.
saymakla bitmez neyini anlatayım bilemedim ama şunu söyleyim toplumumuzun büyük bir çoğunluğu bu adam hakkında yanlış düşüncelere sahip onu bilen biliyor bilmeyenlere ne anlatsak boş...
ukala tavırlarını özlediğim gecmısınde iyi programlar yapmış ve onları aratan insan.
Kral Çıplak bir giydiremediler.Yaptıgı programlarla begeni toplayan talkshowcu.
ekranda o kadar çok izlemişim ki senelerdir, rüyama michel stipe'dan sonra giren ilk meşhur kişi oldu kendisi. *

sevgilimi, sevdiğimi, anamı babamı, hocalarımı, arkadaşlarımı filan görüp, freud'un analizlerine layık malzeme çıkartacağıma rüyada okan bayülgen'i görmek ne demek bilmiyorum ama bilinçaltımda kendisini çok mu seviyorum, medya işine mi atılacağım, hastası mıyım, gıcık mı oluyorum, televizyon izlerken mi uyuyakalmışım neyim bilemediğim insan. buna mukabil "sizi çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum" filan dediğimi hatırlıyorum. umarım okur da buradan öğrenir. rüyamda bile kibarmışım ha bu arada. okan bayülgen'e canlı yayında kendisini tanımadkları halde telefonlarda densizce "okannnn okkkan" diyenlere kafayı takmış idim, ondan da bu rüyayı görmüş olabilirim. mümkündür. *
adamına göre davranan,hak ettiğinden daha fazla değeri kimseye vermeyen,zeki bünye.
nefret eden babamın artık programını izliyor olduğu adam.
Kendisinin topluma en büyük hizmeti;meydanı boş bulmuş,kara cahillere,kendini pazarlayanlara,milleti enayi sananlara,kendisi küçücük ama dev egolara
hadlerini bildirmektir.O da olmasa bu işi yapacak kimse yokki.Bu bir meslektir
aslında sınır belirleyici,had bildirici..
yazıktır, nezle olmuştur, geçmiş olsundur.
okan bugun en gıcık programlarından birini yapmaktadır ve nezle başına vurmuştur kimse ondan komik ve zeki olamaz egosunda delilikler yapmaktadır.
(bkz: the lord of the ergens)
zeki falan değildir efendim kendileri. kendini öyle göstermeyi çok iyi bilmiştir ama orası ayrı. kendisine, geçen hafta pazartesi günü yaptığı programda dikkat ettim. bir soru sorması hiç abartmıyorum 6 dakika sürdü, halbuki makul bir akıla sahip az biraz bir şey okumuş, duymuş, izlemiş vs. bir insan bunu 10 saniyede sorabilirdi. kendisinin kafa şişirmekten başka bir işi yoktur. bir de; harikulade demesi yok mu illet oluyorum arkadaş.
uzuuunca bir aradan sonra dün izlediğim "disko kralı" adlı programın sunucusudur.
severim ben.. ne kadar ukala, tipsiz vs. olursa olsundur.

istanbul'da olduğum bir dönem beyaz motosikletiyle ve beyaz kaskının bile örtemediği kepçe kulaklarıyla bebek'te önümüzden geçmiştir trafikte araçları yara yara. bana "aa okan gördüm" dedirtmiştir.

yalnız dün izlediğim programda cem adrian'ı iki kelime konuşturtmamasıyla yine ve yine anladığım üzere çok da car cardır.
sisteme karşı çıktığını söyleyip sistemin en temel çarklarından biri haline gelmiş sanatçı.
dün medya kralında izlediğim bülent ersoy ve evlenme programında apaçi kılıklı çocukla dalga geçerken, senden nefret eden arkadaşlarım bile güldü. o kadar kendilerini zorlamalarına rağmen, güya seni sevmiyorlar ya gülmemek için kendilerini kasıyorlar. böyle birşey var işte. insanlar sevmedikleri insanları linç etmeye çalışıyorlar. hep böyle belli bir kitle sevsin seni, herkes çok severse zaten o şey iyi birşey değildir çocuk! arkadaşlarım güldü ama ben gülümsedim o kadar, kahkalarla inletemedim her yeri. neden: çünkü sen bunlarla gülünecek birşey olarak dalganı geçiyorsun, çünkü rezil ve çok korkunç birşey olduğu için, yani işin can sıkıcı kısmını gösteriyorsun. millette dalga geçiyor kendini beğenmiş diye sevmiyorlar seni. bu kendini beğenmişlik değilki... her medeni insan gibi ülkesi için endişelenmek. sen dalga geçerek çıkartıyorsun içindekileri, o yüzden seviyorum seni. hep böyle ol, diğer insanlar gibi anormal olma.

ayrıca gazeteciliğin öyle bir olay hakkında bik bik çok konuşmak olmadığını gösterdin. kimse farkına varmadı ama herkese çok iyi bir gazetecilik dersi verdin.
çok ukala ve insanları küçümseterek komedi yapmaya çalışan gereksiz insan.
belli kesimin sevdiği bir sanatçı. siyah beyaz fotoğraf çekmekte usta denilesi kişi. hiç komik değil herkesle dalga geçiyor sevmiyorum bu adamı diyen arkadaşlarımın , yanımda ,sözde, mecburen izlerken gülmekten kırıldıklarına şahit olduğum programcı.
nerdeyse her cümlesinde harikulade kelimesini kullanan diskonun kralı bir adam.
47 yaşındaymış şaşırdım hiç göstermiyor aslında.