bugün

taksim gezi parkı eylemine "hava güzeldi ondan katıldım" diyebilecek kadar omurgasızlaşan bir kişinin, yalakalıkta level atladığı durum.
klasik medyasal tırsmadır. o da işinden olmamak için gerekli taklaları atmaya karar vermiştir son tahlilde.
Yillardir suregelen umursamaz tavri ile sevdigim bir insanin gozumden dusme durumudur. Ne gerek vardi anlamadim, kaldi ki orada biton biber gazi yedin.

eksi sozlukten calinti basliktir. Bari bir kelimesini degistirseydin
bu adamı her derste aşağılık kompleksi konusunda örnek verirdik .haksız değilmişiz.
aynı mantıkla geçmişte programlarındaki bir sürü saçmalık yüzünden kanaldan şutlanmalıydı ama okan Bayülgen bu şaşırmadık. onun konukları arasında zamanında ne açık memeli, götlü karılar saatlerce salınırken okan çağdaş, özgür medyacıydı. ağzından küfürlü laflar çıkarken cool ve asi programcıydı. şunu anlamıyorum parayı yığmışsın kenara neden korkuyorsun ki.
okan çok bozdu, bayagı bozdu yani öyle böyle değil.
inanılmaz bozdu. cok fazla bozdu yani. öyle b.. o kadar
bozdu, önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu,
bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da
bozdu. artık bozmasın dedik, iyice bozdu. artık inanamadık,
bozdu, bozdu gitti yani. okan'i bıraktım ben de bu okan.
"daha nasıl bozulur ya?" dedim, bu kadar daha fazla
bozulmaz herhalde dedim ben. ben bi yerde duracak bunun
bozulması diye bekledim ama gene bozdu.
toplumsal kutuplaşmanın insanların doğruları göremeyecek kadar kör etmesinin etkisiyle, okan bayülgen'in sözleri sonucunda bir takım insanlarda oluşan algı. ben ortada kimsenin kimseyi savunduğunu görmüyorum açıkçası, okan bayülgen hayranı falan da değilim, fakat izlediğim yaklaşık 1 dakikalık videoda bakan savunan bir okan bayülgen görmedim. dolayısıyla böyle bir linç girişimini yanlış buluyorum. zira okan bayülgen'in altında buzağı aranmaması gereken sözleri nedeniyle geçmişi bir anda silinmemesi gerekir. her şeyi geçtim insanları fikirleri sebebiyle hedef göstermek ne kadar doğru bilmiyorum. insanların insanları sadece "iyi" ve "kötü" şeklinde yargılaması ne acı.