bugün

okan bayülgenden nefret ettiğimden değil ama her gelen telefondaki sesle dalga geçecek birşey mutlaka bulan, herkesi gülünecek duruma düşüren bu adamı gülünecek duruma düşürebilecek bir seyirci olsa da biz de izlesek.
öyle bir durum olabileceği anlaşıldığı anda lafı çevirir,yada bağlantıyı kesmektedir.imkansız bir durumdur tabiki kültür seviyesi açısından veya sivri dillilikten değildir tek sebebi kontrolün onu elinde olmasıdır.
Biraz beyhude bir çabadır. Çünkü bayülgen işine gelmediği zaman hemen yayıdan alıyor. Dün inci sözlük temsilcisi gayet başarılı gidiyorken kızı aniden diye yayından aldı.
aslında iyi adam yaa deyip içten içe okan bayülgene sinir olan her insanın yapmak isteyip de cesaret edemeyeceği olaydır. çünkü ya herşeye bir lafı vardır ya da amaan bee öff deyip yayından alır.
bazılarında olmayan bir zeka gerektirir.
erkek izleyicilerin telefon bağlantısı kabul edilseydi, inci sözlükten beklenecek bir hadiseydi. *
inci sözlük sayesinde çok da zor olmadığı anlaşılmıştır. kasım kasım kasılmakla oluşturduğu karizması da çizilmiştir.
neden hep arayanlar okan bayulgen'in karsisinda ezilip büzülüyorlar diye merak ediyorum. ezilip susmaya meyilli tipleri ozel mi secip yayina bagliyorlar acaba.. Bi gun arayip, kimse ne oldugunun farkina bile varamamisken bi guzel sayip sövmek istiyorum. Ölmeden once kesinlikle yapicam bu işi. sözlük ahalisine de selamlarimi iletirim, anlarsiniz arayanin ben oldugumu.
bu kontrol mekanizmasıyla ütopyadır.
inci sözlüğün anlamsız eylemidir. bir şeye de saldırmayın kardeşim. amacınız sadece saldırmak, mantıklı bir amacınız yok.
mors olmayı hazmedemeyecek kadar kendini beğenmiş biri olduğu için, olası olmayan durum..
gereksiz bir eylemdir.
okan'ı böyle sevdik biz, ne gerek var ki öyle bir yarışa?
bunu hazmedemeyeceksen telefon bağlantısına katılmazsın olur biter.
birisinin yapması gereken eylemdir. ben izlemiyorum sikimde değil. ama izleyenlerin alayı ezik muamelesi görüyor. birisinin had bildirmesi gerekir.
arayanların özellikle seçildiğini düşündümden gereksiz bulduğum eylem. bir kez bile cırtlak sesli salak salak konuşan bir kız dışında arayanı görmedim. okan bey böyle egosunu tatmin ediyor zağar.