bugün

rtuk tarafindan okan bayulgen' e, muhabbet kralinda ettigi kufur nedeniyle verilmis olan 2 haftalik yayin yasagidir.
iktidarın ayağını denk al çağrısıdır.
Geç bile kalınmış olan yasaktır.
haberin tamamı için:

http://www.stargazete.com...sok-ceza-haber-430669.htm

geçmiş olsun ne diyelim. zaten izlemiyordum, eksikliğini hissetmem.
ibretlik cezadır.
saçma sapan bir yasak. ayrıca;

go and fuck diyorum! go and fuck.
rtük ün artık zıvanadan çıktığını gördüğümüz olaydır.
programa "fak" * dedi diye 2 hafta yayın yasağı getirilmiş , yazıklar olsun böyle kurumlara !
http://magazin.milliyet.c....2012/1510714/default.htm

muhteşem tüleyman gece ellerini beline koyup bu gece kimi faklasam diye gezip sonra birini faklaması, sonra sarayın diğer üyelerinin birbirlerini faklaması çok doğal tabi.
ama fak denmesi büyük ayıp.
fuck lafından sonra evdeki karısını düşünen zihniyetin vereceği ceza. sakin ol şampiyon sana bir şey diyen olmadı.
Topluma aykırı bireylere ders olması gereken, bundan sonra kustahliga taviz verilmeyeceğini gösteren cezadır.
okan ne demiş fuck demiş. rtük evlere müdahele etse neler olur çok merak ediyorum. rtük sarsıl ve kendine gel.

http://www.youtube.com/watch?v=F8VTD595aGU
çok sevindiğim bi ceza. çocuklar ondan sonra okan dan fak fuk diye şeyler öğreniyorlar. evde anneye babaya fak fik fon söylüyorlar abi. bakın ben küfretmeyi sevmem ama insan alışıyo yani ordan burdan . ben ilk küfrümü de cem yılmazdan öğrendimdi. okan ın kapanmasıyla hiç bi tehlike kalmadı ama. şimdi dünyada kimse küfretmiyo. ohh miss.
hem kahretsin demek değil mi o ya.. ben mi yanlış biliyorum nalet olsun demek ? cayil miyim ben yua ???

edeit : dün 7 yaşındaki oğlum geldi baba fak ne demek dedi. siktirgit lan dedim. google da öyle bişeyler diyo falan dedi. terbiyesiz bunlar. potasyumunu az koymuşuz. olmamış.
cezanın niye verildiğini hepimiz bilmekteyiz

fuckmış hadi canım sende..

basın hiç olmadığı kadar özgür tabi canım tabiiii..
türlü yarışmalarla, insanların duygusunu dilediğin gibi istismar edebilirsin..
dizilerde orospuluğu meşru gösterebilirsin..
çarkıfelek gibi yarışmalar için ananelerimizin bin tl telefon faturası ödemesini görmezden gelirsin..
ana haber bültenlerinin reklama çevrilmesine izin verirsin..
sabah programlarında ortada dönen bin bir çeşit yalanlara da göz yumabilirsin,

ancak "fak" dendiği için şahsa 2 hafta yayın yasağı getirirsin..

"fak" dendiği hata, bu yasağı getirenlerin yüzlerine karşı "siktirin gidin lan" diye haykırası geliyor insanın..

Bu hikayeden çıkarılacak sonuç;

-insanı göz göre göre sikebilirsin ancak seni sikerim diyemezsin.

Bu cezayı şimdi verenlere bir sorum var..
1 yıl öncesine kadar okan bayülgen'in programları; consume obey die şarkısıyla açılıp kapandı.. o zaman neredeydiniz?
hatirlayamayanlar icin o soundtrack;
http://www.youtube.com/watch?v=2-tF6QYxJts
gerci bu sarkida fak degil fok denmistir..
siz de haklisiniz amina koyayim.
uzun zamandır, okan bayülgen'i takip etmesemde, gerçekten çok üzücü, bu nedenlerden dolayı ceza alması efenim.
söz konusu cezanın, programda kullanılan kelime ile alakalı olduğunu kesinlikle düşünmemekteyim. bu artık tavan yapmış bir şekilde gezen yasakçı zihniyetin, özellikle tv8'e geçtikten sonra haftanın beş günü program yapmak suretiyle, istediği her konuyu hiçbir çekincesi olmaksızın kendi kafasına göre tartışmaktan geri kalmayan okan bayülgen'e verilen bir gözdağıdır.
geç kalınmış bir ceza.
tiwitterda #goandfuck hashtengine sebep olan cezadır.

2 haftadan sonra rtük üyeleri ebelerini saklasa iyi olur.
daha doğrusu rtük adlı darbe dönemi zihniyetinden kalma bir kurumun verdiği bir cezadır. güya go and fuck demiş bu da çok ayıpmış rtüke göre. ayıp görmek isteyene türk kanalarrında o kadar çok ayıp var ki bu ceza cidden çok saçma ve boş olmuş. haftada 5 gece program yapan ayrıca bir şovmene 2 hafta hiçbir programa çıkamazsın demek bir balığa 2 hafta suya girme demekle eş değer ve tehlikeli. ayrıca rtük başına bela sardı böyle yaparak Okan şimdi 4768 program bununla uğraşıp rtükün burnundan getirir o cezayı.

http://magazin.milliyet.c....2012/1510714/default.htm
okan cığıma "silivri yollarının" göründüğü izlenimini edindiğimiz bir cezadır.

titresin kendine gelsin, bi çift takunya alsın kendisine, kocatepe camii´nde cumalara devam etsin, affederler belki. zaten sakalı falan yerinde, ama ona da bi çekidüzen vermesi lazım, pis sakal olmaz. alt kısmının biraz uzatılması lazım.

okan iyi çocuk ona küçük bi ihtar verelim, o zaten kendisine çekidüzen verir, diye düşünmüşlerdir büyüklerimiz. bizim büyüklerimiz ne yaparlarsa güzel yaparlar, herşeyleri düşünür öyle hareket ederler.

yalnız başka camiiye gitmesin...illa kocatepe camii olcak. bu memleketin kalbinin attığı yerdir o camii.. orada bikaç kere saf tutup, kendini gösterdin mi, tamam , bi daha sırtın yere gelmez.
(#14770620)
yerinde olan cezadır..

ingilizce küfür etmeyi çok seviyorsa,buyursun amerika'da program yapsın..

bakalım kim dinliyor ?
eyvah okan fak dedi ne yapacağız. tecavüz oranları uçacak. ülke karışacak. enflasyon uçacak. ne hale geldi ülke.
"siktir" deseydi tamam ceza verelim de adam "fuck" demiş ya! ingilizce, kibar kibar küfür etmiş. yapılır mı lan okan bayülgen'e? hem bizim halkımızın yüzde kaçı ingilizce biliyor da bu küfrü anlayacak arkadaş!

ha gerçi okan'ı ingilizce bilen, televizyonlarda ingilizce küfür edilince bunu anlayabilecek türk kalburüstüleri(!) izliyordu değil mi? pardon.

iyi o zaman, bu küfür, küfrü anlayıp verilen cezaya itiraz edenlere gelsin.

tanım:çok haklı bir cezadır efendim. yırtmayın kıçınızı boş yere. nasıl ki osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur, küfrü alkışlayanın da küfür kadar haysiyeti yoktur.

ve son olorak:
(bkz: okan izleyen ergen tayfası rahatsız)
onu bunu bilmem de bu durumun burda laf çok'un reytinglerine olumlu bir etki getirme ihtimali yok değil hani. okan olmayınca mesutla idare etmeye çalışıcağız bir süre artık.
gerçekten komik olan cezadır.
güncel Önemli Başlıklar