1. 1.
  Üzücü bir durumdur. Umarım bu yaz tekrar ekranlarda görürüz okan beyi.
  2 -3 ... vasilissa
 2. 2.
  Diriliş Ertuğrul olayından sonra kolay kolay kimse yanaşmaz buna. Üzerinden zaman geçmesi lazım. Yobaz-kör milliyetçilerin baskısından korkuyor herkes.
  1 -4 ... asuregibisurat
 3. 3.
  Türk televizyonları adına umut verici gelişmedir. Gereksiz biri uzak dursun. Evet.
  4 -6 ... oytunkaran
 4. 4.
  hali hazırda zaga adlı programı devam ettiği için ikinci bir program yapamaması normaldir.
  2 -2 ... haydarpasa da bilet kesen adam
 5. 5.
  o bed suratını görmediğimiz için olsa gerek hayat çok daha güzel geliyor.
  1 ... ibni maymun
 6. 6.
  onu anlayacak bir seyirci kitlesi bulamayışından olabilir.
  1 ... altrnatifakim
 7. 7.
  Artık yaptığı iş dikkat çekmiyor. Eskiden, bel altı konulara girmesi çok dikkat çekerdi. Programına dekolteli konuklar davet edip aptalca espriler yapar marjinal görünürdü. Fakat günümüzde envai çeşit porno izlemiş, youtube'da vibratör reklamı yapan kızlara şahit olmuş bir toplumun dekolteli kadınlar eşliğinde Okan Bayülgen'in bel altı şaklabanlıklar yapmasına pek reyting vermiyor. Ayrıca Rtük de izin vermiyor pek böyle şeylere. Bir yanda rtük diğer yanda internetin sınırları zorlayan marjinal içerikleri. Tabii, okan bayülgen'in işine taş koymuş oldu. 90'larda evlenemeden pipi, kutu göremeyen insanlar vardı. Onlara memenin ucunu göstersen, ya da benim ki kalktı desen ekrana kilitleyebilirdin ama artık pipi, kutu resimleri her yerde. 13 yaşındaki kız sosyal medyada sevişme anılarını anlatıyor. Kim ne yapsın okan bayülgen'in rtük kontrolü dahilinde ortaya koyduğu marjinalliği?
  Bir de adamın parası pulu var ve yaşı da geçmiş artık. izlenmiyorum diye kendini parçalayacak değil. Olursa ala olmazsa pekala diyerek kariyerini sürdürüyor işte.
  ... mukavemetgucu
 8. 8.
  marjinalliğin yok olduğu bu günlerde olağan durumdur. ulan vatanım sensin'de iki insanı öpüşürken gördüğümde '' hasssiktir yaaa!!! '' tribine giriyorum. nedense aynı kafayı netflix'de bir dizi izlerken yaşayamıyorum. oradan anlayın.
  ... bircisimyaklasiyor
 9. 9.
  modasi gecti.. kendisiyle buyuyen 80 ler nesli evlendi cocuk sahibi oldu yeni nesil ise tv den uzak duruyor...
  ... atkim teni teviyorum