1. 11.
  bu ne perhiz bu ne lahana tursusu sözünün üstüne dikilmis kadar yakıstığını düsündüğüm televizyon programcısı, popüler kültürün marjinal televizyon çocuğu.
  5 -4 ... sosyoklon
 2. 12.
  Çok iyi seslendirme yapan birisidir ayrıca.

  (bkz: Garfield)
  (bkz: Shrek)
  23 -2 ... kurabiyecanavari
 3. 13.
  ses tonu süperli, ayrıca galatasaray dan mezun olmuş her insan gıbı kendıne güveni tam, iyi fransızca konusabilen, kendısiyle dalga gecebilen ama baskaları kendısıne bunu yaptıgında da * cok rahat göt edebilen, aslında sadece sinema oyuncusu olması gereken * * * ama televizyon makinesi yle daha daha cok sevilen bir showman, sinema oyuncusu, tiyatrocu, seslendirme sanatçısı vs.. e güzel kadınlar da var hep yanında, daha ne olsun dedirtiyo insana .. ugrasmayınn adamla arkadaslar..
  13 -5 ... meleklerde aglar
 4. 14.
  Atatürk'ün isteğiyle kuran-ı kerimi ilk türkçeye çeviren elmalılı muhammed el yazırın torunudur.
  20 -2 ... janjan
 5. 15.
  aşağıdaki linkte çok güzel bir röportajı olan,kendisi için en önemli referanslardan birinin ekşi sözlük olduğunu belirten,oyunculuğu müthiş olan şovmen.
  http://www.aksiyon.com.tr/detay.php?id=13103
  5 ... ranger65
 6. 16.
  ukala,çirkin ama karizma,televizyon makinası gibi mükemmel programın sunucusu ayrıca pembe panter filmindeki başrol oyuncusunun türkçe seslendirmesini yapan, işinde oldukça başarılı şovmen.
  5 -1 ... morfin
 7. 17.
  televizyon makinası programı ile yaw gittikçe hoşlaşıyor dediğim,sabahlara kadar uyutmayan,gerek oyunculuğu, gerek seslendirmeciliğiyle, ve şahsına münhasır kişiliğiyle - direk kendi deyimiyle- "yaaw sen nasıl bir şeysin yaww" demek istediğim
  sabahlara kadar- o program yapsın ben izliyeyim dediğim-,kendisine sonsuz sevgi saygı -belki aşk? beslediğim, karizma ötesi tatlı televizyon çocuğu.
  6 -2 ... internettin
 8. 18.
  galatasaray lisesi mezunu, eksi sozluk okuru,kısa boylu harika bir oyuncu,espri yapamaz ama karizmasıyla goturur isi...
  9 -3 ... radioslave
 9. 19.
  anında lafı yapıştıran , kendine ukala diyenlere salak muamelesi yapan , ancak sesinin tonunu beğendiğim showman , sinema oyuncusu , dublör.
  7 -1 ... pajalustı
 10. 20.
  En son televizyon makinasını 23 Nisan'da eğitim gönüllüleri için yapan yardımsever,ama biraz aksi showman.Konukalrını aşağıladığını düşündürmez,aksine gereknelere fazlaca değer verdiği açıktır.Ayrıca Çok iyi bir oyuncu ve son dönemlerin en başarılı seslendirme sanatçısı.
  7 -1 ... pucca