1. ?.
  Türkiye'nin dört bir yanında ki kültürlü arkadaşlarımızdır bunlar , laf ettirmezler okan bayülgen e kıyamazlar kıydırmazlar. Bi yerden sonra Okan bayülgen in taklit ettiği insanları ** okan bayülgen gibi taklit ederler yalnız taklit ettikleri sahte bir insandır.

  Not: Ayar vericem diye her hafta bi tarafları eleştiriyor tamam baba eyvallah çok güzel eleştiriyosun 1 saat sonra sözünün arkasında dur lan.
  6 -6 ... mellow biscuit
 2. ?.
  salt yağ yakan yazarlardır. halbuki kendini tekrarlayan esprileri, insanı bayar artık. zeki görünmek adına kasmaktan ve kasılmaktan başka bir şey göremiyorum. bir de medya arkası bölümündeki yorumları, bir müddet sonra yeter be dedirtir.
  3 -5 ... roman kibrit sigara ve kasvet
 3. ?.
  sözlükte bol bol bulunan yalakalardır bunlar. yok zekiymiş de yok kültürlüymüş de bilmem ne. ulan zeki adam görmesek inancaz valla.

  zekilik, programına katılan insanlarla dalga geçmekse evet lan çok zeki. haklısınız.
  3 -3 ... mantardan zehirlenen mario
 4. 1.
  insanları nasıl küçük düşürsem de komik olduğumu sansam zihniyetindeki adamın yalakalarıdır. "okan süppppeer asiiiğğğ yaaaaa" diye diye başımıza çıkarmışlardır bu adamı. ayrıca kendisi kalitesiz bi conan o'brien çakmasıdır. http://www.sosyotrend.com...onan-o%E2%80%99brien.html
  3 -1 ... kedisesi
 5. 2.
  en azından zeka seviyesi yüksek bir entelektüelin yalakalarıdır. beyaz show gibi canım cicim show'ların hayranları anlamak zorunda değildir.
  1 -1 ... ne bicim de olmus