bugün

s:günde yaklaşık 10 -15 defa mastürbasyon yapmama rağmen yine de akmıyor. yaşım da 16 sizce bu normal mi? yoksa anormal mi? ve de yaşadığım kentte sadece bir genel evin olması benim cinsel ilişkiye girme alanlarımı kısıtlıyor acaba buraya bir genel ev açabilir misiniz? adres: cumhuriyet mah ankara

c:Günde 10-15 kez masturbasyon yaptığınız için bu sorunu yaşayabilirsiniz. Masturbasyon sayısını azalttığınızda sorun çözülecektir. Genelev ihtiyacınız konusunda yardımcı olmayacağım, bu gibi hizmetlerimiz yok. Ayrıca cinsellik bir erşkin davranışıdır, bu yaşta önermiyoruz. *
soru: Spermler vücut dışındaki ortamlarda yaşayabilir mi?
cevap:Ortam uygun olursa birkaç saatyaşayabilir.

yorum: o bir kaç saat içinde yaşananlar için (bkz: spermler arasındaki diyaloglar)
soru:kız arkadaşımın kızlık zarını bozmadan yarım ilişkiye girebilirmiyim öğrenmek mümkünmü

cevap: Hayır!

(bkz: kızlık zarını bozmadan yarım ilişki)
(bkz: çığır aştın eşşolueşşek)
soru: arkadaşım organını yalatmak istiyor ama,ben istemiyorum ne zevk alıyor anlamıyorum yapmazsam benden vazgeçermi

cevap:Bu soruyu bana değil, arkadaşınıza sormalısınız.

(bkz: yaladın yaladın yalamadın elveda)
soru: ben sevgilimle oral ilişki yaptım ağzına boşaldım sevgilimde yuttu bişey olurmu gebelik zehirlenme??

cevap: Hayır.Zehirlenme ve gebelik oluşmaz.

alternatif cevap: spremlerinizi bir fare üzerine boşaltın fare 5 dakika içerisinde ölürse evet, o zaman spremleriniz zehirli demektir
soru: eşimle yeni evlendik.ön sevişme sırasında eşimin vaginasına dokunmak istediğimde rahatsız oluyor.onu hazırlaya bilmek için ön sevişmeyi mümkün olduğunca uzun tutmaya çalışıyorum ve klitorisini uyarmak için parmağımla vaginasını uyarmak istiyorum ancak bundan hiç hoşlanmıyor sizce sorun ne olabilirbayanlar vaginalarının kurcalanmasından hoşlanmazlar mı?

cevap:Hoşlanma işlemleri kişilerin zevklerine göre değişir. eğer bu ilişkinizde size sorun yaşatıyorsa eşinizle beraber eş terapisi görebilirsiniz.

alternatif cevap: tombala oynamayı bırakın.
soru: Sponsor olmazmıydınız... Kondom firmanızın biz zavallı istanbullu okçulara sponsor olmanızı istiyoruz... Bu konuda danışacak bir link bir iletişim adresi bulamadım o yüzden siz doktorlara bunu yazıyorum umuyorum ki yardımcı olacaksınız...nokta...nokta...nokta..vs.

cevap:eczacıbaşı pazarlama 212 350 80 00 arayabilirsiniz

alternatif cevap: olabilir.hamile kalabilirsiniz. ha ne?
soru: [büyük bi heyecan içinde yazmış kesin] denizde boşaldı ama uzeinde mayosu vardı.bu şekilde gebelik riski varmı?

cevap: Denize boşaldıysa gebelik oluşmaz

alternatif cevap: rıza boşalacak.. rıza boşalacak.. kız bakıyor.. kız bakıyor...rıza geliyor.. geliyor.. kız sekerse tehlikeee.. sekmediiii.. sekmedii..

(bkz: ercan taner)
soru:Ben 15 Yaşındayım Ama Sexe Karşı Çok ilgim Var.. Kız Arkadaşım Sexe Razı Oluyor Ama Ben Korkuyorum[kız tırsmıyo bizim oğlan tırsmıs]... Acaba Siz Ne Tavsiye Edersiniz.. Sex Yapsam Benim Üzerimde Olumlu veya Olumsuz Etkileri Ne Olabilir. ??? Saygılarımla... http://www.metyus.com [ahaha reklamıda patlatmış koçum benim]

cevap:Yaşınız çok küçük dikkatil olunuz. Kız arkadaşın hamile kalabilir .Kanunen suçtur.

alternatif cevap: kanunen suçtur diicem .iklemeyeceksin, şimdilik sevişmeyle yetinebilirsin.
soru:insanlarda penis normal olarak ne zaman başlaması gerekir yani kaç yaşında?

cevap:Doğduğunuzda zaten penis ile birlikte doğarsınız, sonradan oluşmaz. Sorunuzu daha ayrıntılı yazarsanız cevaplandırmak kolay olur.

alternatif cevap: erkeklerde penis 21 yasında çıkmaya baslar. 17-20 yaşları arasında malum bölgeyi sulamanız gerekmektedir.
soru:ben 11 yaşındayım penisim sürekli kalkıyor ve boyu 15 cm

cevap:penis boyunuzda ,penisinizin sık sertleşmesi de normal.

yorum:kolu sanmış yavrucak... *
soru:bundan 4 5 ay once iliskiye girdim korunmasız bu zamana kadar bıseyım yoktu ama 3 gundur ishal var nedenı bu mudur_?tşk

cevap:hayır

yorum yok böyle insanlar aramızda
soru: merhaba ben bir arkadaşımın sorusunu iletecektim[yalan kendisinin sorusu] arkadaşım[hala arkadaşım diyo bak] internetten bir kız bulmuş mesenger da seks yapacakmış sorusu şu sanal seksin zararı var mı yani psikolojik veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar yönünden ve ne yapması gerektiğini öğrenmek istiyor bu konuda en kısa zamanda cevap verebilirseniz sevinirim çünkü cumartesi arkadaşıma verdiğiniz cevabı göstereceğim

Cevap:Sanal ilişki ile enfeksiyon bulaşmaz. Psikilojisine etkileri ise arkadaşınızın sosyokültürel yapısına, cinsel bilgi ve deneyimine, tabularına göre değişir.

Alternatif cevap: msndeki partnerinizle ilişkiye başlamadan önce güvenli kipte web cam açın, msn sizin yerinize hiv viruslerini yok edecektir.
Soru: ilk ilişkide içerdeki spermleri temizlemeden ikinci severde ilişkiye girilirse hamilelik riski varmıdır?yani hücreler içeride kaldığı zaman canlı olurlarmı ölürlermi?

Cevap:ikinci ilişkide gebelik riski olmaz diye bişey yoktur. Ayrıca ilk ilişkiden kalan spermleri temizlemek amaçlı vajen içinin yıkanması yada sabunlanması gibi işlemler gebelik adına hem anlam ifade etmez hem de vajendeki asit dengesini bozacağı için kadının enfeksiyona açık hale gelmesine neden olur.

Alternatif cevap:spremler gözle görülmez nasıl temizliyorsun dallama? evde elektrik süpürgesini çalıştırıp temizlicem diye davranmadın inşallah? içerde kalan canlı spremler girsin sana. *
Soru: sevgilim denizde cinsel organıma boşaldı. bu sekilde hamile kalınır mı?

Cevap:Olabilir.

Alternatif cevap: size bişi olmaz ama etraftaki dişi balıklar hamile kalabilir.
Soru:zar yırtılınca adet kanaması gecıkırmı??
Cevap:Hayır, fakat ilişki pozisyonu gereği hemen fark edilemeyebilir.

soru:erkek parmagıyla kızın kızlık zarını bozunca bunu kendısı hıssedermı???
Cevap:ilişkinin heyecanından hissedemeyebilir

Soru:yanı zar yırtılınca adet kanaması gecıkmez dımı?
Cevap:Kızlık zarı ile adet düzeninin alakası yoktur. Adet gecikmesi için farklı nedenler arayınız.

Doktor iç ses: Yeter ulan yeter ne kıymetli zarınız varmış .mına koyim, sizin yüzünüzden tavla bile oynayamaz hale geldim.Nerden düştüm buraya, bıktım ulan zarınıza size de...
Soru:Kız arkadaşımla 12.08.2003 tarihinde 3 defa ilişkiye girdim.kullandığım prezervatif. HiSSET. düzgün kullandığıma emin ama yinede gebelik durumu olabilirmi. Myralon tablet aldım bunları kullansınmı. zamanın geçmemesi açısından soruyu erken yanıtlarsanız sevinirim TEŞEKKÜRLER.

Cevap:Prezervatifi ilişkiye girmeden yani, vajina penis teması olmadan önce kullandı iseniz ayrıca bir ilaca gerek yok. Prezervatif yeterlidir.

Alternatif cevap:Eğer ilişkiye girdiğiniz kişi "insan" ise 9 ayda değil hamile kalmak 3 tane çocuk doğururdu.Yok eğer insan değil bir orangutan ise 3 senede hamileliği anlaşılmaz.sevgilinizle birlikte veteriner hekime müracaat ediniz.
s:ilişki sonrası duş alırken kullandığım prezervatif küvet deliğine kaçtı.deliğin tıkanma ihtimali var mı?
c:deliğinizin genişliğine bağlı.deliği sık sık kontrol edin.

3 yıl sonra...

tavsiyeniz için teşekkür ederim. düzenli kontrol sayesinde delik tıkanmadı.iyiki varsınız.
gece gece okuyup yarılmama sebep olmuş soru ve cevaplardır.

soru: benim size sorum kızlık zarı muayenesinde yanılma şansı olabilirmi ben 9-10 yaşlarındaiken 6 yaşındaki bir erkek çocuğunun penisi girdi şimdi çok korkuyorum şuan 28 yaşındayım ve 3 uzman doktora gittim hiçbirşey olmadığını söylediler ama ben yinede korkuyorum yanılabilirler diye ve nişanlıyın yakında evleneceğim teşekkür ederim

cevap:Üç doktorun birden yanılması biraz zor bir ihtimal.

Benim yorumum:
manyak mısın kızım sen? 9-10 yaşındayken kendi akranlarınla oynasana evcilik. 6 yaşıdaki çocuğun ne şeyi olacakta girecek kendi içine girer çok olsa.
soru: bundan 4 5 ay once iliskiye girdim korunmasız bu zamana kadar bıseyım yoktu ama 3 gundur ishal var nedenı bu mudur? tşk.

cevap: hayır.

yorum: -suz.
soru: Oral seks nedir?Çiftlere zararları var mı?Normal cinsel birleşmeler midir?

cevap: Oral seks kadın veya erkegin cinsel eşini ağzı ile uyarması, tatmin etmesi veya tatmin olmasıdır. Bir zararı yoktur. Bu tür ilişkiler cinsel ilişki türü olarak değerlendirilmektedir. Uygulama eşlerin kararına bağlıdır.

yorum: insan merak ediyor tabii. bunları soran insanlar bu işi yapmaya niyetli insanlar mı? yoksa partnerinin ondan talep ettiği şeyi "o ne?" diye ona sormayıp, "tamam yaparız da ben bi araştırayım" diyen insanlar mı?
ve prezervatif satışı ve bilgisi veren insana neden oral sex sorulur?
haydar amcamız nerde!?
"oralınızı eşşek arısı soksun inşallah" diyesi geliyor insanın.
soru: 31 çekerken döl geldi bu normal bişey mi çok korktum daha ilk deneyimim de...birde gerçek adı nedir 31 in???ilk çok zevk aldım gerçekten ve o gün tam 7 kere 31 çektim normal dimi zararlı diil dimi boyum kısalmaz kemiklerim zarar görmez heralde??dölün gelmesi çok ilginçti ama birden fırladı ve ben hem zevk aldım hemde tırstım!!!korkudan 31 çekemiyorum artık lütfen soruma yanıt werin???

cevap: Adı masturbasyon.Döl gelmesi çok normal.Kemiklerinize zararı olmaz.

(bkz: sözlük sen beni güldürdün allah da seni güldürsün)
sorulardan çok cevapların yardığı oluşumlardır. saçmasapan ve bir kısmı da dalga geçmek için yazılmış olan sorulardan bıkan site doktorları (ya da doktoru) eğlenmek için soru soranlara ayar vermeye başlamıştır *. "bu soruyu farklı bir takma adla daha önce de sorduğunda söylemiştim seni salak!" gibi cevaplara sayfalar ilerledikçe daha çok rastlıyorsunuz * * . öte yandan cinsel konularda bu kadar çok bilgisiz insanın olması da üzücü tabi... *
Soru: ben abimle evlendim bi sorun olurmu?Şu anda hamileyim bugün yarın doğururum.

cevap: Yakın akraba evliliklerinde sakat doğum riski diğer evliliklere oranla daha yüksek oluyor. Bir genetik uzmanına danışmanızı öneririm.

yorum: (bkz: igrencsin arti hayvansin)
Erkekler gibi kadınlarında belli zaman aralıklarıyla boşalma ihtiyaçları varmıdır? Bu erkekler kadar sıkmıdır?
Cinsel ve orgazm fiziksel bir olay, bir ihtiyaçtır. Kadın cinsel ilişki de orgazm olmadan da zevk alabilir