bugün

tırnağı iğrenç gözüken kızdır.
pasaklı kızdır. bakımsız kızdır.
hayrına bir şişe aseton hediye edilesi kızdır.
Herzaman bir bahanesi olan kız tipidir.(ay silemedim iş güç cart curt)
pazarmalı oje kullanan kızdır. öğrenci olabilitesi yüksektir.
dışarı çıkmadan önce, kaşını almaktan, ağda yapmaktan, kıyafet seçmekten, aksesuar ve ayakkabı seçmekten, makyaj yapmaktan, saçını düzleştirmekten, ojelerini çıkardıktan sonra bir de o soluk renkteki tırnaklarını kapamak için oje yenilemeyi gözü yememiş ya da vakti kalmamış kızcağızdır.
vakit bulamayan veya gereksiz gören kızdır. kızmamak lazımdır.
sokağa çıkmadan ya tamamını çıkarması gereken ya da yeniden oje sürmesi gereken kızdır.
tek derdi o değildir demekki..
(bkz: ojesi soyuk kızlar rahatsız)
muhtemelen bulaşık yıkamıştır.* *
ojesini yenileyecek kadar vakit bulamamış olan kızdır.
kendisine bakmayan ve baskalari tarafindan begenilmek istemeyen kiz modelidir.
Evet efendim, tam 1 haftadır, ojelerimi yenilemeye üşeniyorum. Her sorana da aynı numarayı yapıyorum;

-Ya dün sürdüm, bulaşık yıkayınca geçti. Oje kalitesizmiş.

işte bu bahaneyi sık sık kullanan, kızlardır.

Dipnot; çok ağır yorumlarda bulunmazsanız, sevirinim. Adamı yenilemediğine, pişman etmeyin!
(bkz: handjob)
nefret edilesi kızlardır.kız bile değildir. yaratıktır. hatun kısmısında en önemli şey el olduğuna göre ellerine dikkat etmeyen kız pis kızdır.
çoğu kızın zaman zaman içerisine girdiği genellemedir.
tırnıklarını yemekten kendini alıkoyamayan kızlardır.
banyoya girmeden önce oje tırnaktan silinmediyse oluşabilecek durumdur, pasaklı imajı veren kızlardır.
Kaş yapayım derken göz çıkarmış kızlardır. Pilava giderken evdeki bulgurdan olmuş kızlardır.
tırnaklarıyla kazıyarak bir yerlere gelmeyi uman kızdır.*
tırnaklarının içinde trilyonlarca pislik olan kızlardır. derhal kaçılasıdır.
sakla eski ojeyi gelir zamanı diyen kızlardır.
çok çirkin bir görüntü sergileyen kızlardır. ziyadesiyle üşengeç oldukları düşünülür efenim. çok zor olmamalı 5 dakika ayırıp o ojeleri silmek değil mi?
sürülme zamanı ya da soyulma sebebine her en olursa olsun bakımsızlığın en önemli belirtisidir.