bugün

bunları çıkardıktan sonra, cümle sonundaki "kız" tanımı da otomatik olarak düşüyor zaten.
Günümüzde nadir bulunan doğal kızdır. candır can.
Libidosu yerlerde olan, topuklu ayakkabı nedir haberi olmayan biraz tecrübesiz insan işte.
Boyle kizlara merakliysaniz neden kizlarla birlikte oluyorsunuz anlamiyorum. Gidin erkek kankalarinizla olun daha mantikli.

Nadir kizdir.
Doğal hali görmek önemlidir alt sınıra bakılır diğer türlü makyaj boya derken doğal güzelim gözden kaçıyor sonrası da sıkıntı yani kısacası doğallık hojdur.
pek de hakkında doğal kızdır diye atıp tutmaya gerek yoktur zira sebebi bakımsızlıktan da olabilir. başlığın devamının kaşları,
bıyıkları alınmamış; işleri sararmış olarak felan devam etmesi muhtemel.
(#37194513) no'lu entry 'ye edit:

saç boyasına hadi tamam dedik, o ekstra zaten. hadi makyaj yapmamayı da doğallık adı altında yedirdiniz. ki makyajsız sokağa çıkabilecek kadın oranının türkiye ortalamasına vurumu 3/10 falan. sözlükteki ortalamayı oradan pay biç işte.
şeyi çok merak ettim, oje olayına nasıl bir kılıf düşündünüz ? oje de sürmedikten sonar bilardo cafeye falan gidip oralet içebilir yani. kadınların şu entrye eksi basmasını anlıyorum da (eksi oy falan zerre s2mde değildir, hayvanlar gibi abanabilirsiniz gönül rahatlığıyla) erkekler bu saflığa düşmese bari. "doğal kadın" kandırmacasıyla kaşını bıyığını bile 6 ayda bir aldırıp, sevişmeden sevişmeye ağdaya giren kadınları musallat ediyorsunuz başınıza. yazık etmeyin kendinize, daha gençsiniz bu yaşta karşı cinsten soğumayın. öperim gözlerinizden arslan parçaları.
doğaldır, yaşanılasıdır.

nadir olan değerli olandır unutmayın.

makyaj yapan her kadını güzel zanneden ergenlerin güzellik seviyelerine karışmamak lazım.
damatlığım hazır, evlenebiliriz.
Bugün metroda gördüğüm kız.Uzun boylu ince belli ne oje vardı ne de makyaj.Zaten gözleri ve kirpikleri o kadar güzeldiki makyaja gerek yoktu.Gün içinde o kadar kız gordüm ama şu an aklımda kalan sadece o.
Yani güzel olan makyajli da makyajsız da güzel.
yaz mevsimini yaşıyordur o kız.
Biri beni mi tarif ediyor? Doğallık taraftarı olduğumdan değil. tembelliğimden efenim.
güncel Önemli Başlıklar