bugün

deliliğin zirvesi olan durumdur. sen hem ellerinle milleti tahrik etmek için yer ara hem de gel ahlak eşiğimiz kümülatif olarak günümüze gelmiş ve normatif bi hale gelmiştir de. saçma yani. evet.
ojeyle ahlakı özdeşleştiren abaza ve yobaz denyolar var iken bu durumun tartışılması da şu an normal görünüyor.
(bkz: başlığı açan kişi)
(bkz: oje süren kızın asıl amacı)
oje süren kızın götüne bakan ve ağzı sulanan kişinin ahlaktan bahsetmesi.
ojen süren kızdan tahrik olabilecek kadar hastalıklı, yeterli cinsel eğitimi alamamış kişi söylemidir. anlamıyorum bu kafayı ben anlamıyorum. niye zorunuza gidiyor bu kadar bir kadının estetik gözükmesi, göze hitap etmesi, onu beğenmek olduğu gibi, pipinizi karıştırmadan olaya. ayrıca hepsini geçtim sana ne la hıyar.
sapıklıktan yazarlığa geçiş yapmış fikrin söylemidir. komiktir.
(bkz: ojeden tahrik olmak)
(bkz: fikrini fikri)
fikriye oturup mantıklı argümanlar verilmesi saçma olan. tam bir delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış durumu.

(bkz: fikir mühendisi fikri nin başlıklarında mantık aramak)
içki içen bir erkeğin bahsetmesi kadar olağan bir olaydır.
saçma bir tespittir elbette. tespit amaçlı yazılmadığı da ortadadır zaten.

tahrik olmak için oje süren ellerimize bakmana gerek yok arkadaşım. al karşına renk renk oje şişelerini, kendi kendine fantazi yaşa. başarılı olacağından eminim ben. bu kadar insanı niye meşgul ediyorsun?
kpss ye girip kul hakki yiyerek memur olan sakirtin ahlaktan bahsetmesi ile karsilastirilabilen durum.
(bkz: kardeş çok güzel kafan var güle güle kullan)
Tırnaği ojeli olup ayni anda ahlaktan söz eden kadından tahrik olan fikir fakiri söylemi.
insanı hayrete düşüren durumdur.
(bkz: beyin ishali olup başlık sıçmak)
ossuran erkeğin terbiyesiyle yarışır.
Anlamsızdır.ojeyi yeseydi bi nebze ahlak hakkinda konusmaya yüzü olurdu.
gayet normaldir.

http://inciswf.com/olumvallacokkomik.swf
Ojeyle ahlakı bir türlü birbiriyle bağdaştıramadım doğrusu. Açıkçası aşırı saçma bir durum bu. "sen oje sürüyorsun, ahlaktan bahsedemezsin!" zihniyetindeki insanların zekâ ve akıldan pay alamadıkları kesin bir gerçek. Burada ahlak bekçisi kesilenlerin gerçekte nasıl olduklarını ise Allah bilir.
gülmekten ölme sebebidir.
Ojeli el gorup tahrik olan abazalari ortaya cikarmis kadindir.
beni istemsiz şekilde güldürmektedir.
çok tuhaftır. evet.
Traş olan erkeğin ahlaktan bahsetmesi kadar normal bir durumdur.
bununla ilgili hadis ben bulamadım ama dinde hükmü ne bilemiyorum, oje süreni öldürün diye bir hüküm yok ama.
abazanlığın everestine ulaşmış yazar beyanı.