bugün

bakımlı ayaklarda * görüntüsüne ulaşamadıktan sonra biz erkekler için zerre önem teşkil etmeyebilecek koleksiyondur. *
Anaaaaaaaa. hosgeldin harun abi yazacaktim yazamadim. internette garı varmis. Fotografı gorunce inandim.
Olsada koklasak ne güzel kokuyodur. Koleksiyonu. Evet oje kokusuna bayılıyorum.
Ya arkadaslar
Hepinizin kız olduğunu bileydim oylamazdım. Ben de diyorum kısmetim niye hep kapalı,yanlis yere oynuyormusum.
Ayrıca olmayan koleksiyondur. 3 tanecik var,sadece birini kullanıyom.
hareket çekiyor ojelerle inanmayın.
312 tllik koleksiyondur.
20 tane oje var ama 1 tane siyah yok mu yani?

ismin sümeyye mi itiraf et?
Aşırı gerekli koleksiyondur. Çünkü renksiz mi kalayım bu solmuş dünyadan?

En sevdiklerimi üst sırada olanlar. Diğerleri arasında bir hiyerarşi yok, rastgele.

Hadi bakalım çıkardım sipsimli ojemi.(Sol üstte) Hangisini süreyim?

(img:#1851158)
essy nerde onu çağırın. Şimdi size amatör olduğunuzu gösterir. Sislerin içinden gelecek yakında. Hissediyorum.*
Güzel ayaklı hanımlarda pek hoşuma giden bir fasilite. Özellikle ayakları için kullandıkları zaman.
Dua edin evde değilim, sizinle eve gidince oynayacağım....
küçük metal arabalar vardı her markanın birebir kopyası, onlar oje ile güzel boyanırdı. sıpalarımız sevindirirdik. anaları farkına bile varmazdı.

görsel
geçen senelerde gözümü kirpmadan çöpe attigim koleksiyonumsudur. odamda benden çok yer kapliyorlardi. neyime yetmiyor 5-6 tane kullandigim renk, di mi?
Koleksiyoner iseniz olusturun koleksiyonunuzu ama oyle dukkan duvari boyar gibi tirnaklarda kullaniliyorsa o oje, koleksiyon parcasi degildir.
kalabalık olanlarınının bozulmadan nasıl tüketildiğini çok merak ediyorum.

bana ait olanı uzunca bir süredir bej nude, kahvemsi nude, bordo, bir de canlı kırmızı olmak üzere dört renk ojeden oluşan koleksiyondur. ojesiz manikürsüz gezmediğim ayrıntısını da vermek istiyorum bu noktada. bittikçe aynı marka aynı numara alıyorum, bu konuda heyecan aramam. ergenlikte neon maviler sarılar süre süre hevesimi aldım sanırım. yirmi yaşımda +55 teyze gibi sabit zevklerim var.
(img:#1849769)
Oje koleksiyonum değil ama oje çekmecem var.

Sebebi kozmetikçilerden alacak hiçbir şey bulamıyorsam, en azından 1 oje alıp çıkmam sanırım.
Hepsinin kokusu ayni mi diye merak ettiğim için yapmak istediğim koleksiyon. Ya da koleksiyonu olan bir kadın koklamama izin verir mi acaba...