1. 1.
    Ne ara 24 tane ojem olmuş benim
    Insan hayret ediyor
    Araya kaynayıp unuttuğum renkler varmış meğer.
    9 -6 ... gargamelinkizi
  2. 2.
    Hepsinin kokusu ayni mi diye merak ettiğim için yapmak istediğim koleksiyon. Ya da koleksiyonu olan bir kadın koklamama izin verir mi acaba...
    1 -1 ... keshberfo
  3. 3.
    oje koleksiyonu
    Oje koleksiyonum değil ama oje çekmecem var.

Sebebi kozmetikçilerden alacak hiçbir şey bulamıyorsam, en azından 1 oje alıp çıkmam sanırım.
    18 -10 ... yasak merve
  4. 4.
    kalabalık olanlarınının bozulmadan nasıl tüketildiğini çok merak ediyorum.

bana ait olanı uzunca bir süredir bej nude, kahvemsi nude, bordo, bir de canlı kırmızı olmak üzere dört renk ojeden oluşan koleksiyondur. ojesiz manikürsüz gezmediğim ayrıntısını da vermek istiyorum bu noktada. bittikçe aynı marka aynı numara alıyorum, bu konuda heyecan aramam. ergenlikte neon maviler sarılar süre süre hevesimi aldım sanırım. yirmi yaşımda +55 teyze gibi sabit zevklerim var.
    4 -1 ... derdim ne kendimle
  5. 5.
    En değerli parçalar mara markalı olanları.
    oje koleksiyonu
    8 -3 ... onsra
  6. 6.
    Bu kadar ojeyi bir arada ilk defa görüyorum.
    Allahım günahlarımı affet.
    2 ... x hayta x
  7. 7.
    Koleksiyoner iseniz olusturun koleksiyonunuzu ama oyle dukkan duvari boyar gibi tirnaklarda kullaniliyorsa o oje, koleksiyon parcasi degildir.
    ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  8. 8.
    Şu başlığa bakıyor ve yarısını makyaj malzemelerinin barkod numaralarıyla doldurduğunuz beyninizi kullanarak dayanağı olmayan entryler yazmayın demek istiyorum.
    5 -5 ... geceyebakan
  9. 9.
    oje koleksiyonu
    8 -1 ... feslemegen
  10. 10.
    koleksiyon işi istifçilik bana göre. ben tahammül edemem açıkçası. takıntılıyım.
    3 ... ngark