bugün

Rezil ötesi yarışmacıları ve rezalet ötesi polemikleriyle hepimizi çileden çıkartan yarışma,şu anda yayınlanmakta olan final bölümüyle ekranlara veda ediyor.hakaretler tavan yapar,format değiştirilir,ayrılanlar olur,elenenler olur,erkekler ve kavgaları da yarışmaya dahil olur fakat reytingler bir türlü yüzleri güldürmez.rakiplerine "seni öldürebilirim "diyen kızlar yapımın isteği üzerine "en güzel dostluklar,nefretle başlar"sözleriyle birbirlerini öpüp, koklar fakat reytingler hala yerlerde sürünüyordur.izleyici hiç bu kadar irete olmamıştır.sosyal medyada dahi program hakkında iyi,kötü hiç bir haber yayınlanmıyordur.Sonunda yedi hafta bitiminde kanal final yapma kararı alır.Ohhhh beee!...
Bir de diyorum ki şu striptizci çıplak kız müge birinci olsa da,yarışma kalitesizliğini tescillendirse de ikinci kez iştee bu kadar,rezaaaleeet tüüh! Beee!desek.
verilmiş en doğru karardır. bu kadar pespaye ve bayağı insanı kimsenin izlemek istemediğini nihayet gördüler. buna karşılık cemil ipekçinin ilk tv denemesinin başarısızlık olması da üzücüdür. keşke daha kaliteli bir şeyle çıksaydı.
'sonunda' diyecegim bir karardir. en nefret ettigim acun pprogramlarindan biri. amacinin cok disinda, insanlari sanki degillermis gibi daha da aptallastiran program. kadin bedeni uzerinden prim yapilarak para kazanilmasina tahammul edemiyorum.
seviyesi yerlerde olan bir programın kaldırılması en doğru olandır.
Chlou loughnan ın zerafeti,Umut Eker in efendiliği,bülent ersoy un acayip halleri hatrına bir kaç kez izlediğim yarışma dün ekranlara veda ederken ohhh! beee! dedirtmisti.dili uzun,boyu kısa idil in çaçaronluğuyla birinci,üstsüz striptizci dj müge nin çıplaklıklığıyla ikinci olması yarışmayı kalitesizliğin zirvesinde tescillendirip bu defa bana rezaaaleeet tüühh! Be! Dedirtti.görsel
Bir de bu benim stilim kaldirilsa tam olacakyir.
güncel Önemli Başlıklar