bugün

ismail türüt için ideal bir şarkı sözü olabilecek cümle...
(bkz: vicdan)

her şeyi kaybettik sıra buna mı geldi?

ogün samast çok çabuk gaza gelen kişiliği oturmamış tabiri caizse hıyarın teki idi. hrant dink ise sırf ermeni olduğu için suçlu olmaması gereken bir türk vatandaşı idi.
o hepimiz ermeniyizciler neyse bu kafada aynı işte.
müstehcen bir cinayet destekçisi söylemi.
Nefret söyleminin yeni versiyonudur. yoğurdum dökülmesin aman götüm sikilmesin mantığıdır. Hepimiz bu toprağın insanıyız diyenlerin, suçu kutsayıp, yüceltmesi durumudur.
ogün serbest kalabilir. asıl büyük sorun ogün gibi gençlerin eline silah verip adını bile duymadığı bir insanın ölümüne teşvik edenlerin elini kolunu sallayarak dolaşmasıdır.

ogün bir maşadır. önemli olan maşayı içeride tutmak değil arkadaşlar.
bir gün cezasını çekip serbest kalabilir ama kime koyabilir o da ayrı bir konudur.
o kadar korkuyorum ki amk ogün malı serbest kalacak diye uyku tutmuyor yemin olsun. o orospuçocuğunu adamdan sayıp bi de hebele hübele eden malları görünce hele yemeden içmeden kesiliyorum. sizin sikilesi milliyetçiliğiniz ancak arkadan vurur hatta vuramaz bile anadolu' dan bi cahil salak getirir ona vurdurtur. sokak ortasında savunmasız bi adamı vurmak o sikilesi milliyetçiliğinizde kahramanlıktır. yerinizde olsam bu kafasızlıkla gelip buralara yazmak yerine beyin nakli mümkün mü falan onu araştırırdım. .mına koduğumunun gerizekalıları.
haksız yere birini öldürmek büyük suçtur, serbest kalmamalıdır. beyni yıkanmış birisidir aslında. ha katletmesi suçtur ama gidip te '' hepimiz ermeniyiz, hepimiz hırantız'' demek te güzel değil. ben türk'üm özünü unutmayıp haksızlığa karşı çıkabilirsin. dünya da milyonlarca türk katledildi biri çıkıp ''hepimiz türk'üz'' dedi mi?
her köpek tasmasız hayatı hak ettiğinden pek de koymayacaktır.
(bkz: türk kanı pis kandır)
Sonra da biz fasistiz.