1. 1.
  hiçbir anlam ifade etmeyen sadece okulda tutulmaları ve daha uzun tatil yapmalarını önlemek için yapılmış etkinliktir. ek ders ücreti veriyor olmaları öğretmenlerin tepkisiz kalmasını sağlıyor. ne de olsa memur. diyeceği söz para veren altın bulsun!
  1 ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 2. 2.
  günlük olarak üç saat ek ders verilen bir uygulamadır . ayrıca yapılan uygulamalar bölgelere , illere hatta ilçelere göre değişmektedir . bazı okullarda tavla oynanıp , masa tenisi tunuvaları yapılırken ; bazı okullarda öğretmenlere seminer konuları verilip her gün yeni değişen müfredat ile ilgili öğretmenler sunumlar hazırlarlar .
  az önce ebem mihkildi de ordan biliyorum . bak nasıl da denk geldi .
  1 ... peter tırpan
 3. 3.
  bu seminer çalışmaları artık sadece 15 haziran -1 temmuz arasın da değil bütün bir seneye yayılmıştır . farklı alanlarda , farklı konularda meb tarafında seminerler açılmaktadır ve zorunlu hale gelmektedir . bu seminerler özellikle derslerin bittiği saatlerde verilmektedir ve çoğu zaman işkence haline dönmektedir .
  2 ... sevdalinka
 4. 4.
  öğretmenlerin seminer saati boyunca çay içip, sohbet etmek için devletten para aldıkları uygulama.
  ... egitmen
 5. 5.
  birde şu anda içinde bulunduğum ve sıkıntıdan arkada oturup entry girdiğim,stajyer öğretmenler için yapılan ve mesleğinin, gençliğinin baharındaki öğretmenciklerin hafta sonlarını gasp eden, fosilleşmiş, bir bilgisayara cd takmayı bile bilmeyen ama yaşından ötürü kim olursa olsun saygıdeğer olmaları gereken sik kafalı şube müdürlerinin ekders ücreti almaları için yapılan seminerlerdir.
  Bu seminerler sonunda sikimden sınavlar yapılacağı için not tutan beyinsiz adaycıkların not tutmaları; ulan size bu gasp haktır diye düşündürüyor. Sınavı geçemeyeceğinden korkan, hatta götünden bile korkan bu öğretmenlerin yetiştireceği nesillerden bi sikim olmaz arkadaş. Bekleyin ezbere nesiller yoldalar. Düşünmeden sorgulamadan...
  Üniversite eğitimi ve kpss ne halt oluyo arkadaş madem hala ders verecekseniz.
  1 ... lark in dark
 6. 6.
  sırf öğretmenlerin tatilini biraz daha azaltmak ve ne kadar luzumsuz yere toplarsak o kadar kar düşüncesiyle milli eğitimim karıştırdığı halttır. diğer meslekler beş yıldızlı otellerde seminer uygularken bu meslektekiler bir çoğunun başaramadığı sınavları bile becerse öğrencilikten kurtulamadığı uyduruk işkencedir. hele hele o idarecilerin mal gibi hiç bir şeyden anlamadığı halde kendinden daha beyinli insanlara emir vermesi de en gıcık olunan durumdur. allah kayda değer öğretmenlerimize sabır versin.
  1 ... rose and you