1. 1.
  her öss'yi kazananın öğretmen olabilmesi ile mümkün olan durum. üniversite yıllarında asosyal, arkadaşları ile düzgün konuşup edemeyen, kızlara, erkeklere uzaktan öcü gibi bakıp onları seyreden insanın yapacağı iştir. bu kişi öğretmen olur çalıştığı lisede öğretmenlik yetkisini kullanarak sınıfdaki kızları ayartır. normal seviyede olanlar lisedeki kız öğrencileri ayartır, daha ileri safhadaki olanlar ise orta okuldaki öğrencileri ayartır. bu ileri safhadaki öğretmenleri bizler çocuk pornosu konulu haberlerden izleriz.
  1 -1 ... yahudi yerlesimci
 2. 2.
  (bkz: öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmen modeli)
  ... endless
 3. 3.
  ilkokul öğretmeni değildir inşallah dediğim başlık.
  2 ... say
 4. 4.
  kendisi lisede tarih öğretmenidir. öğrencisiyle evlenip, okulun tam karşısındaki lojmanlarda yaşamaya başlamıştır. okulun bize ait zamanı bitip mezun olduğumuzda bir de çocuğu olmuş, kafası okşanıp "canım, ne tatlı" denilmiştir.
  ... semigod
 5. 5.
  değişik bir fantezidir kanımca.
  1 -1 ... djlethal
 6. 6.
  40 yaşında prof. olmuş bi hoca ile , süpervizörlüğünü yaptığı 30 yaşındaki doktora öğrencisi flört edip evlenebilir..bu başlıktaki eylemi her yapanı lisede sanmak , üstüne de bunlar pedofilidir demek , iyi niyetli tabirle okan bayülgen'i izleyip paranoyak olmaktır..
  e tabii vardır lisede ilkokulda pedofili olan adam , ama her öğrencisiyle evlenen pedofili değildir , her pedofili de öğrenciyle evlenmez , hatta öğretmen olmaz..
  siyahla beyazı severiz amenna da , aradaki renklere ayıp oluyor..
  4 ... hefeweizen
 7. 7.
  öğrencisi uğruna dekana kafa atıp bölümden sürüldükten sonra o öğrenci ile evlenen doçentte vardır.Aşk yaş dinlemiyor sonucta.
  1 ... heredot1923
 8. 8.
  üniversite çok sık görülen bir durumdur.
  2 ... velettimaminoldum
 9. 9.
  yaş farkı çok yoksa olabilecek durumdur.. evli öğretmenlerin öğrencisi için eşlerinden boşanıp öğrencisiyle evlendiği durumlar vardır ki acınası tiplerdir. (bkz: öğretmen olmuşsun ama adam olamamışsın)
  1 ... mandalina
 10. 10.
  bunun bir de anaokulundaki ögrencisiyle delice ask yasayan versiyonu vardı,cok deli sevisiyorlardı,tabi south park ta.
  1 ... babakin skyrunnuer