1. 1.
  tipik bir örümcek kafalı zihniyetidir. kardeşim ya hem oğlun hem kızın istediği gibi sevişsin ya da ne yaparlarsa yapsın. ne karışıyorsun çocukların cinsel hayatlarına?
  1 -4 ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  (bkz: kızım herkese versin ama oğlum bakir kalsın)
  1 -3 ... bahdeniz
 3. 3.
  (bkz: oğlum herkese versin ama kızım fakir kalsın)
  -1 ... serbest radikal
 4. 4.
  (bkz: oğlumu herkes beğensin ama kızım hakir kalsın)
  2 -1 ... serbest radikal
 5. 5.
  ileride her iki cinsten de çocuğum olursa aklımdan geçecek olan düşünce. uzayda veya başka bir ülkede değil de ülkemizde yaşayan her erkeğin etrafındakilerle iletişimini yeterince geliştirmiş olması durumunda belki bu kadar kesin olamamakla birlikte bu tarz bir düşünce eğilimi geliştirme ihtimali yüksek, mantıklı ve kötü niyetten uzaktır.
  ... tenpura
 6. 6.
  islamiyete tamamen ters düşen bir düşünce stili. unutmayın ki dinin cinsiyeti yoktur. * kadın da erkek de zinadan aynı hesabı verir.
  6 -3 ... bushi
 7. 7.
  (bkz: #3465599)
  1 ... rockandroll
 8. 8.
  (bkz: #2914191)
  1 ... brunglace
 9. 9.
  çok mantıklı, aynı anda saçma olan cümle. şöyleki; herkes bu düşünceyi savunursa kimsenin kızı kimseye vermez bu nedenle kimsenin oğlu(herkesi düzsün dediği) kimseyi düzemez, bu nedenle istek gerçekleşemeyecektir. yani bu cümle, ancak ve ancak kız bakirelikten vazgeçerse doğru olabilecek bir önermedir. bakın iş temelde nereye döndü. her şey kızda olup bitiyor.
  -1 ... bildiginandaval
 10. 10.
  kontratak entry :

  (bkz: ana bir bacı iki gerisine salla siki)
  ... tabudeviren