bugün

ofsayti anlayan erkek kadar normaldir. futbol bir spordur ve futbol sporuyla ilgilenen her kadın ofsaytı da, üçlü averajı da bilir. teknik bilgiler ilgi alanlarıyla orantılıdır malum.
bu kadın ofsaytı anlamakla kalmaz bilgisayara format atmasını da bilir. üstelik size sevecen yaklaşır, anlayışlı davranır. siz dışarı arkadaşlarınızla dışarı çıkıp "sadece muhabbet" etmek isterseniz trip atmaz, tavır yapmaz. "bu üzerime yakışmış mı senceeeee" diye 54891538541684 defa sorup size "evet yakışmış" şeklinde yalan söyletmez. kısacası evlenilesi kızdır. helal!

(bkz: bilgisayara format atmasını bilen kız)
kesinlikle her eve lazım olan bir kadın.
Ofsaytı anladığını karşısındakine anlatabilmiş kadındır.
düştüğü durumu anlatabilen kadındır.
(bkz: ofsayta düşen kadın hakeme verdi)
gayri kadın değildir.
benim için gereksizdir.
henüz rastlamadığım kadındır.
+ ee hani çizgi nerde?
- hayali çizgi dedik ya
+ ????
ben görmedim ama onunla karşılaşmış insanların anlattıkları efsanelerle büyüdüm.
Bülent Ersoy olma ihtimali yüksektir. Nitekim geçmişinde futbolla alakası olması muhtemeldir. Belki hala vardır. Sormak lazım.
erkekleri anlamayı bırakıp erkeklerin ilgilendiği şeyleri anlamaya başlayan kadın.
(bkz: simge fıstıkoğlu)
banu yelkovan'dır.
(bkz: makyaj yapan erkek) *
evet o benim. sırf hadi bakalım neymiş ofsayt geyiklerine maruz kalmamak için öğrendim, çok da iyi oldu.
(bkz: pasif ofsaytı bilmeyen erkek)
bir ay maç izlemedikten sonra bildiği tüm o terimlerle beraber ofsaytıda unutucak olan kadındır. arayı açmasın.
arkadaş ortamında fanatikçilik oynayan bir çok erkekten daha iyi bilmektedir bayanlar futbolu ve de ofsaytı.
ofsayttan anlar, formasını giyer derbilere gider, hakeme küfreder. ohh.
ya spor kanalında çalışıyodur yada gerçekten akıllı bi erkek bunu adam gibi anlatmıştır.(bu kadar akıllısını tanımıyorum ama)
dönmedir. hiçbir kadın evet dişilik uzvuna sahip hiçbir kişi ofsaytı tam olarak anlayamaz.
yok denecek kadar azdır.*
bunların pozisyon ofsayt mı,değil mi ? diye tartışmaya gireni var ki dadından yenmiyor.

(bkz: based on a true story)
Annemdir,bildiği yetmez gibi birde bilmeyene sehpanın üzerine bardaklardan futbolcu yaparak detaylı bir şekilde anlatır.
hale:bizim oyuncu, Karşı takımın kale çizgisine top ve rakipten daha yakın olursa ofsayt oluyor yani.
efe: hadi canım, anladı nan anladı! benim hatun ofsaytı anladı...
ertesi gün ;
hale: pese gidelim mi efe?
efe: gidelim hayatım, sen pes biliyormuydun?
hale: kızmıyım efe ben.
bir günde (bkz: evrim teorisi)
güncel Önemli Başlıklar