bugün

A ben bunu nasıl düşünememişim?
Kadınım ya, resmen aklım ermemiş. *
Cuheyla ablacigim amac tabiki gol ama belesciligi surekli sikici sisirme paslari engellemek icin koyulmus bisey ve cok mantikli tam da yerinde. Sisirme pas ve belescilik en zevksiz 2 hareket futbolda.
(bkz: 5 ters 5 düz bilen erkek).
yan hakem bile olur. koştursun sahalarda.
Amacın gol atmak olduğu ortamda bu tip lüzumsuzluklara anlam veremiyorum.
2 gol fazla olsa ne çıkar, sevinsin garibanlar demiyor koca federasyon da, pes.

Her neyse, şu erkek kafasını da anlamıyorum. Ofsaytı bilen kadın, araba kullanmayı bilen kadın, rakı içen kadın... Farklı konular, Benzer işler, benzer arabesklikler.
Sevişmeyi de biliyordur.
Gol düşmanlığı dışında hiç bir mantığı yok. Öğrenseler ne olur, öğrenmeseler ne olur.
bize frikik bilen kız lazıım.
erkekleri çözmüş kızdır.
futboldan anlıyordur oturup karşılıklı keyifli bir şekilde maç izlenir, birlikte maç'a gidilebilen kızdır...
erkeklere yakınlaşabilmek için futbol öğrenen kızdır.
gayet doğal olan durumdur zira abartıldığı kadar anlatımı zor olan birşey değil. ha bizim sınıfta bırakın ofsaytı, hakem kim diye soran kız bile vardı ama sanırım onda biraz sıkıntı var.
fenerbahçeli kızdır.
Kız degildir o. Olsaydı bilemezdi.
Oymuş. Evet.
ofsaytı bilen kız tek üstünde söylenen tüm yalanları da bilir uyanık olun gençler. ofsaytı bilen bir dost tavsiyesi.
Rehberdeki veli'nin merve olduğunu da bilir. Uzak durun.
Şimdi kuzum mangoda sıra bekliyosun son bi çanta kalmış sırası gelen alcak. Senin önündeki yosma kasada sıra bekleyen arkadaşına çantayı atıyo ve parasını ödeyip alıyor.

işte bu ofsayt.
Bildiği için üstün zekalı muamelesi yapılmaması gereken hanım kızdır.
türk kızlarının ofsaytı bilmesi yan hakemlerin bilmemesi sorunsalı.
Futbolu seviyordur.
Freekick ini dede çorabı ile veren kızdır.
tiksinctir. holigandir. erkeksidir. biyiklari terliyordur. tirnaklari benimkinden kisadir.
Aynı zamanda yemek ayırt etmeyen kızdır. Sucuklu yumurtayı ve kokoreçide sever candır can.
fenerbahçeli akıllı kızdır. diğer taraftar kızları anlamaz.
güncel Önemli Başlıklar