bugün

Odtü'de jitem ajanı olduğu tespit edilen deyyusun üniversitede esir alınıp , akabinde jandarmanın kuşatması sonrasında okuldan siktir edilmesi durumdur. Elinize sağlık gençler.*
ayrıca edindiğim bilgilere göre adamın tüm belgelerini de elinden almışlardır. tekrardan kutluyoruz kendilerini.
üniversitelerde yuvalanan pkklılar ve yasadışı örgütler hakkında bilgi toplayıp, onları korumaya calısan birini yakalamislar ve övünüyorlar. neyle övünülüyor anlamak cok zor. mantıklı olmak bu kadar mı zor?

edit: devrimciligi "ülkenin anasını bellemek" şeklinde algılayanlara söyleyecek söz yoktur.
zaten bu odtü olmasa ne bok yeriz bilmiyorum. ne devrimci, ne anarşist üniversiteymiş be kardeşim. madem böyle bir yeteneğiniz var: siktirin gidin, ülkedeki mossad, cia ajanlarını yakalayın da vatanınıza, milletininize bir yararınız dokunsun. hem böyle daha falza gezete ve tv de yer bulursunuzda, sikindirik, bir boka yaramayan icatlarınızı izlemekten kurtuluruz. jandarma esir almak, fazla reyting getirmiyor görüldüğü gibi. google'da arattım, adam gibi bir şey çıkmadı...
Bu adam ben ajanım ben ajanım mı demiş? Hakkaten merak edilesi durum. Kimliğinden ajan tespiti nasıl oluyor o daha da feci. Eğer gerçekten kendini fark ettirdi ise mal ajandır.
haber hakkında bir bilgi göremedim.

farz edelim ki doğru :

övünülecek bir durum yoktur ortada hele ki takdir edilecek bir davranış hiç yoktur.

sonuna kadar demokrasiyi savunan bu kişiler (belki de savunmuyorlardır bilmiyorum) nasıl böyle çağ dışı bir eyleme başvururlar ?

sevgili ajan kişisi ise herhalde elinde hep belgelerle dolaştığı için belgelerine hemen el koymuş barbarlar...

aralarında yaşayan vatan hainlerini barındırmasınlar mümkünse...
demokrasi özgürlük diye haykıranların kendi savunduklarıyla ters düşmesidir. sanki cia mossad ajanı veya pkklı yakalamışlar da gururla anlatıyorlar, tabi yakalama olayı gerçekten doğruysa...

o adamı niye devlet gönderiyor oraya? pkk sempatizanları ve bölücüler hakkında bilgi toplasın diye. bu mudur hoşunuza gitmeyen? o nefret ettiğiniz jandarma teşkilatının şerefli subayları yeri geldiğinde onurları için ölümü göze alıyorlar. abdülkerim kırca gibi...

vatan için tekerlekli sandalyeye mahkum ol, sonra pkklı çapulcular senden daha değerli olsun. o insanlar siz sıcacık koltuklarınızda rahat rahat komünistçilik oynayın diye yeri geliyor hayatlarını feda ediyor.

sizin gibi sözde sosyalistler üniversite de devrimcilik oynarlar sonra iş hayatında paranın sıcak yüzünü görünce amerika merkezli şirketlerin yöneticileri oluverirler birden. iftira atmıyorum, yakınlarımın anlattıklarına dayanarak konuşuyorum. bir devlet görevlisine 10 bölücü dalıp bilim düşünce adına hiçbirşey yapmayınca devrimci mi olunuyor?

her kurumda illa ki yanlış faaliyetlerde bulunanlar çıkabilir ancak bu kurumun tamamına mal edilemez.

önce pkknın abd ve diğer nice emperyalist devletlerin kucaklarında dolaştığını, savunduğunu iddia ettiğiniz düşünceyle alakası olmadığını öğrenin sonra komünistçilik oynayın.ama şunu unutmayın, ne kadar saldırırsanız saldırın, ocağınıza incir ağacı dikecek vatansever insanlar hiç bitmeyecektir.
(bkz: üzerinde ajan kimliği taşıyan ajan)

(bkz: sahtekar odtü öğrencileri)
Üniversite'deki solcu öğrencilerin fotoğrafını çekerek onları fişleyen bir kontrgerilla örgüt elemanının başına gelenlerdir. Rektörün de iznini almış olması gerekir ki böyle elini kolunu sallayarak bu işi rahatça yapabileceğini zannetsin. Sonuçta , yakayı ele vermiştir ve kampüsten şutlanmıştır. Devletlümüz her zaman olduğu gibi bir başka kontrgerilla mensubunu da jandarması yardımıyla solcuların elinden kurtarmış ve kendisini piyasadan yok etmiştir. Ebleh jitem ajanımız ne yazık ki bir beş yıl terfi alamayacaktır.* Neticede iyi olmuştur , bir kez daha gerçek derin devletin(kontrgerillanın) kim olduğu öğrenciler tarafından deşifre edilmiştir. Siz istediğiniz kadar çemkirin.
http://haber.sol.org.tr/m...etler/mansetalt/9093.html
hemen her okulda yapılan devlet faaliyetinin odtülü öğrenciler aracılığıyla suç üstü yapmaları sonucu ortaya cıkan durumdur. ögrenciler az bile yapmıştır.
jitem in odtu de deşifre olduğu düşünülürse,

ve jitem ergenekon bağlantılıdır, derin devlettir dersek,

odtü ergenekon un karşısındaki bir güçtür.

yakalanan ajan jandarma güçleri tarafından hemen salınıp göze karışmıştır. astsubaymış. ( detaylar ekşi de). bana derin devlet gibi gözüktü bu olay.

ya neyse ben bir şey demiyorum.
ayrıca bize odtü öğrencilerinin yok olanı, var ettiğini göstermiştir. ulan jitem diye bir şey mi varda, ajanı olsun. hadi mit deyin, emniyet deyin, belki inanırız. bu kadar desteksiz atılmaz ki güzel kardeşim.
ajana acıdığım olaydır. kariyerine istihbaratta temizlikçi olarak devam etmesi gereken elemandır.
özellikle sol görüşlülerin bu jitem ergenekon olaylarını desteklediği düşünülürse odtü gibi sol bir okuldan böyle bir durum çıkması gayet ilginçti. genelde onların jitem ajanını bağırlarına basıp polislere vermemeleri gerekirdi.
böyle bir yetenekleri varsa aynısını bi zahmet ortalıkta dolaşan cia ve mossad ajanlarına yapmalarını istediğimiz şeylerdir.
devletin hala ogrencilerini takip ettirmeye devam ettigini gosteren olay. bu memlekete yararlı olacak adamları da takip eder fislerseniz nasıl yasayacagız biz.
(bkz: 2009 kuşağı)
jitem ajanı sanılan kişi:

http://www.batmancagdas.c...21f4f5f79ff416d32291a.jpg

bu iddiayı duyuran gazete:

http://www.yeniozgurpolit...bolum=haber&hid=42544

(bkz: ben buna gülerim arkadaş)
emniyet mensuplarına yapamadıklarıdır. günün havasını yansıtır.
Mesela olay odtü değil gazi'de ülkücü öğrenciler tarafından gerçekleştirilmiş olsaydı* büyük ihtimal o öğrenciler kahraman olacaklardı. Odtü evet 68, 78 kadar değilse bile devrimci öğrenciler için önemli bir yer ve isimdir. Ayrıca bugün kimin yakaladığı değil devletin faşist bir örgütlenmesi olan jitemin hala varlığını devam ettiriyor olması, okullarda öğrencileri fişlemeye çalışması tartışılmalıdır. Ama ne gariptir ki "her üniversitede öğrenci başına bir polis" felsefesini benimsemiş abd uşağı iktidarlar ve bu iktidarların şakşakçılığını yapmakta olan faşist milliyetçiler için öğrencilerin fişlenmesi değil, fişleyenlerin yakalanması tartışılıyor.
ancak türkiye'de rastlanabilecek bir olaydır.

biz ailecek gül gül öldük inanır mısın?
(bkz: orta dogu teknik universitesi/#4802654)
adaletin bu kadarı olur dedirten sekilde jitemciyi yakalayan öğrencilerden 5'inin tutuklanması ile sonuclanan olaydır..

anlaşılan bu ülkede hala cetecilerin dedikleri oluyor..
Jitem ajanını yakalayan ve bir süre elinde tutan öğrencilerin büyük bölümü "askeri personeli alıkoymak" ve "örgüt üyesi olmak" suçlarından dolayı tutuklanmıştır. Yani bildiğimiz üzere tsk, yine pisliğin üzerini örtmek için "bunlar örgütçü, hain hebelebule" komedisi ile öğrencileri cezaevine atmıştır. bir süre sonra o cezaevlerinden işkence haberleri gelirse eğer şaşırmamak lazım.
jopcuların gelip, aman da aman ulkenin boğlisine candermesine dokunulurmuymus onlar superdir gudsaldır yemezler icmezler solcu doverler diye laf ettikleri hareketler.