bugün

solcuların kendilerinin çok komik olduğunu düşünerek hazırladıkları video. Dışarıdan bakınca bu eylemleri yapan öğrenciler son derece sevimli ve mağdur görünüyor olabilirler ayrıca sosyal medyada kendi görüşlerine göre videolar ,fotoğraflar hazırlayarak kendilerince sempatilerini artırmaya çalışıyorlar . Ama Odtude okuyan biri olarak söyleyebilirim ki bu arkadaşlar kadar faşizan ve hoşgörüsüz insanlarla karşılaşmadım henüz.Geçen yıl 24 şehid haberi alındığında Cuma çıkışı sadece olayı protesto etmek isteyen kalabalığa bayrak dahi açtırmadılar,yürüyüş yapan ekibe taşLAR fırlattılar .Bayağı insan yaralandı ve bu arkadaşlar yarın iktidarda olasa kendilerinden olmayanları karşı çok büyük bir güç kullanacaklarından eminim.Benim 6 yılda şahit olduğum başka olaylar var ama size kısaca şunu söyleyeyim bu arkadaşlar üniversitede kendi görüşlerinde başka görüşe müsaade edebilecek kadar olgun değiller.Ben eminim ki başbakanı protestoya gelenlerin %70 i yanında başkasını yaralayacak aletleri mevcuttu yanlış anlaşılmasın şiddeti savunduğum anlamına gelmesin ama bu protestocuların bir kısmını amacı zaten şiddet çıkarmak bu olayları bütün üniversitelere yaymak.Bir tezim daha bu arkadaşlarla ilgili Abdullah Öcalan Odtuye gelse bir grup sadece protesto etse şiddet göstermeden bunlar o grubu taş ve molotof yağdırırlar.
Haksızlıktır. zira adolf hitler'e haksızlıktır. rte adolf'dan çok daha diktatördür. hiç değilse hitler kendi halkına, öğrencilerine, bilim ve sanat'a zulmetmemiştir. o bakımdan adolf hitler'e yapılmış bir haksızlıktır. zeka bakımından bakacak olursak da adolf yine "dahi" kelimesini hak edecek sayılı liderlerdendir. ötekini söylemeye dahi gerek yok. sürekli başkalarının direktiflerini uygulayan bir garip ampul.
aynı filmin ilgili sahnesi, geçtiğimiz seçim döneminde tkp'nin "boyun eğmeyen 500 bin kişi aranıyor" isimli seçim kampanyası için de kullanılmış ve çok güzel olmuştu:
http://www.youtube.com/watch?v=YrKvak___tU
güncel Önemli Başlıklar