1. 1.
  ilk olarak eğer imkanınız varsa A4 kapısını tercih edin zira ordan giriş daha kolaydır.
  kapıya geldiniz. dolmuş durdu güvenlik görevlisi girdi içeri kimliklere bakıyor.

  görevli: siz hocam?
  siz: ben tenis kursuna ingilizce öğrenmek için kütüphane kartı çıkartırmaya gelmiştim. (bu bahanelerden herhangi biri -yalnızca biri!- seçilebilir denenmiştir çok başarılı olunmuştur.)

  eğer sene başıysa tercih dönemiyse bölümlere bakmaya gelebilirsiniz. yatay geçiş şartlarını sormak isteyebilirsiniz. yüksek lisansa başvurmak isteyebilirsiniz.

  eğer şenlik dönemiyse aranızdan bir bayan seçip akademik stikırlı bir arabaya ısrarla otostop çekip durunca öğretim görevlisi henüz ne olduğunu anlamdan hep birlikte arabaya binip "çarşıda bıraksana hoca" diyebilirsiniz.

  (e bu kadar uğraştıktan sonra girip de napıcam diyebilirsiniz. haklısınız da.. e nihayetinde bir okul orası da.. ama görülesi bir yer..)
  7 -1 ... kahvekremasi
 2. 2.
  - eheh, şey biz uçak bileti alacaktık... * * *
  3 ... steril mikrop
 3. 3.
  (bkz: hocam birine bakıp çıkacaktık)
  3 ... gothic evil
 4. 4.
  (bkz: komutan logar isinlanma odasini sil ama isinlanma dedi)
  1 ... spiritualized
 5. 5.
  Daha aksiyon bir giriş yöntemi arıyorsanız
  A4 kapısının boş olduğu bir anda arabayla basıp geçebilirsiniz ama geçen sene cezası 15 ytl idi. Ha ceza yiyince bedelini duymadan 20 ytl rüşfet teklif eden olmuştur o ayrı .

  En aksiyon giriş yöntemi ise tellerden atlamak şeklinde gerçekleşir . Ama önünüzde en az 1km bir orman olduğunu unutmayınız . Unutmadan teller dikenli (bkz: bıldırki hurmalar götümü tırmalar)
  4 ... neomtxmca
 6. 6.
  ismi lazım değil, şu an askerde olan bi yazarımız * araba tamircisi kılığında odtüye defalarca girdiğini anlatmıştır, ama öyle ben oto tamircisiyim diyerek kapıdakileri kandıramayacağını bildiği için tulumunu da giyerek girmiştir okula, kız arkadaşını görmeye.
  ayrıca arka kapıdan arabayla basıp girebilirsiniz, ceza yemek istemiyorsanız kapıdakilere bir selam çakın yeter, onlar sizin tanıdıkları biri oldugunuzu düşünürlerken siz çoktan sun shine'a varmış olursunuz.
  1 ... 2_sleepy
 7. 7.
  ayrıca bu aylarca yeni mezunum diyerek de giriş yapabilirsiniz.
  ... 2_sleepy
 8. 8.
  şenlik zamanı yen yeni fikirlerin ortaya çıkmasına neden olan olaydır. üst geçitin ordaki tellerden atlayıp girmeye çalışanlar da olmuştur. en güvenli yol otostoptur.
  ... fewzi1907
 9. 9.
  a4 veya a1 kapısına gelmeden yakınlarında dolmuştan inin ve içeriye giren stickerlı arabalara otostop çekin. içerdeki yolculara kimlik sormazlar, rahat rahat girersiniz. bir de a4 kapısındaki güvenliği kafalarsanız *, istediğiniz arkadaşı sokarsınız.
  ... seamea
 10. 10.
  ODTü gibi gözde bir eğlence merkezine giriş yöntemlerini anlatan tanımlamalar.Ne de olsa herkes ODTÜ'ye gitmek istiyor.
  1 -1 ... italiano