bugün

yeni başlayan döneme tam gaz bir açılış yapmak için odtü içi ve dışından herkeslerin ısrarla beklendiği zirvedir. zirve tarihi 18 şubat pazar günü saat 12,30 da olup çalışan-çalışmayan herkese kapısı açık olan zirvedir. katılmak isteyenlerin fikir babası ve ana organizatörü olan aria galacticaya ya da şahsıma özel mesaj, cep telefonu, msn ve dahi diğer iletişim kanallarını kullanarak başvurmaları da önemle rica olunur. * *

not1: odtü dışından gelenlere her türlü lojistik destek sağlanacaktır.

not 2: eşgaller elimizde olup, gelmeyenler üzerinde çok pis işkence yöntemleri uygulanacak olan zirvedir. gelmeyenlere birer ajdar kasedi müssesemizden hediye olup, çekilişle belirlenicek 3 şanslı uuser ajdar anık ile unutulmaz bir akşam yemeği yiyecektir.

ayrıntılar için;
(bkz: coming soon)
(bkz: ankara coştu durduramıyoruz) *
o gün o saatte bende ordayım yiyelim içelim tabu oynayalım odtü anılarımızı depreştirelim zirvesi.
geçici katılım listesi :
aria galactica
freedean
fırtına
silentcry
beisa
quadrifoglo
purple
pammuk
mustasem
the_chocolate_cat
fewzi1907
ve tabii ki biricik aşkım
marla singer
kızılay ayağı için ise:
redwinemania
gothic_evil * *
bir de biricik kumam mystery
(bkz: zirvebox uyuma sabrımızı taşırma)
zirvebox'a girilmiş, ancak kış uykusundaki zirvebox ratafından henüz algılanamamış zirvedir. ayrıntılar belli olup şu an vaktimiz sınırlı olduğu için akşam girilecektir.

edit: nankörlük yapma lan işte, takır takır çalışıyor mübarek...
odtülü olmayan biri olarak lojistik destek sağlanacağı umuduyla gideceğim zirvedir.
doğumgünüm dolayısıyla miaayla birlikte seve seve katılacağım zirvedir. ***

zirve tarihinin değişmesi sonucu gelen düzeltme: işte! demiştim size.. artık doğumgünümde değil ama yine de katılıyorum *
witch o tarihte ankara'da olacak mı? o da zirveye katılacak mı? diye sormadan geçilemeyecek zirve.
beni düşünen tek kişinin fırtına olduğunu anlamamı sağlayan zirve. ortağımız dedik, fewi diye bir şirket kurduk ama alçak ferudun arkamızdan iş çevirsin anca. kızdım, kesinliklen gelmiyorum zirvesi ayrıca. bensiz yap bakalım tadı çıkıcak mı? hıh.
katılmak istediğim zirvedir.***
witch'i özlemle anacağımız odtü'de baktığımız her yerde bir boşluk olacağını şimdiden hissettiğimiz zirve.
saat 12.30da çatı'da yemekle başlayıp * * * yemek sonrası odtü'yü bilmeyenler için odtü gezintisi yapılacak * ondan sonra da kızılaya inilecektir. kızılay safhasında bir sürprizimiz vardır, ancak kesin olmadığı ve şu an suya düşme ihtimali olduğu için yazmıyoruz, büyük ihtimalle bir cafede oturup sohbet edilecektir. ertesi gün iş-güç+okul kombinasyonu olduğu için saat 7-8 gibi dağılınacaktır. *

zirve asdece odtü ile sınırlı değildir; gazi,hacettepe, tobb, bilkent, başkent, kırıkkale, samsun ve anadolu üniversitesi öğrencilerine de kapımız açıktır efendim. * *

aslında zirve falan bahane, maksat özlenen yüzleri görmektir. *

odtü dışından olup da kimliği sorun eden userler, hallederiz efendim, sorun etmeyin...

zirveye katılmak için freedean veya aria galactica'ya özel mesaj atabililirsiniz.
asil katılımcıların çok yakın zamanda açıklanacağı zirvedir. **
ayrıca da çikolatalı kediye en çikolatalısından pasta üzerinde mumlarıyla hazır ve de nazır olacaktır..
kedimi doğum gününde hiç yalnız bırakır mıyım ben, atlayıp samsundan geleceğim zirvedir onun için. biraz geç katılıcam ama olsun. *
odtü dışından gelip de kapıdaki security amcaları nasıl geçeceklerini kara kara düşünen uuserlar; bu entrynin sağ alt köşesindeki /msj butonuna tıklayarak sizler için hazırladığım "odtü'ye girmenin altın kuralları" adlı yazı dizisi+rehber karışımına ulaşabilirsiniz.

edit: oylamayın yahu, artı oyu napayım. oylayacağınıza mesaj atın, tarifi alın, eh gerisi size kalmış artık...
pammuk'a gelmesi için en yaldızlı, en galaktik davetiyelerimi yolladığım, kapısına evinden odtü'ye uzanan çevresi çiçeklerle döşenmiş bir kırmızı halı döşediğim, ve pazar günü kendisine beyaz bir limuzin ile şoförümü emrine amade ettiğim zirvedir. *
çok azcık bir zaman kalmış zirvedir. "sözlükteki odtülüler canlanın ama biraz..olmaz ki böyle..elleri göriimm" zirvesi.
12:30 da uyanabilirsem bir de beyaz limuzin gelirse katılacağım zirve olacaktır.
(bkz:zirve bahanesiyle okula giden yazar}
yoğun talep * üzerine 3 kişi olan ajdar anık ile akşam yemeği kontenjanını 7 kişiye çıkardığımız, ancak olası bir ilgisizlikten yakınacak yazarlarımızı düşünerek yemeğe lerzan mutlu'yu da çağırdığımız zirvedir. *
--spoiler--
zirve düzenleyicilerine toplu cevap niteliğindedir;

efendim cumartesi gecesi alemde olacağım, normalde zaten 14:00 gibi uyandığım düşünülürse pazar günü hava kararana doğru kalkma olasılığım yüksektir.o saatlerde hala zirve olayı devam ediyor ise telefon aracılığıyla zirvedeki en az 1, en fazla 5 kişiye ulaşabilme ve katılabilme imkanım vardır.düşünceli yazar arkadaşlarımıza burdan teşekkürlerimi sunuyorum ve the doors dan light my fire adlı şarkıyı gönderiyorum.saygılar..
--spoiler--
tam da 1 gün kalmış olan zirvedir.
1 günden çok daha az kalmış zirvedir.
artık çok az kalmış olan zirvedir. katılmak isteyenlerin özelden dürtmeleri önemle rica olunur..
katılım yoğunluğu'nu gören lerzan mutlu ve ajdar anık ikilisinin sabırsızlandığı zirvedir. *
geleceğim ama bir de bana sorun zirvesi.. *
güncel Önemli Başlıklar