1. 1.
  abaza yurdu olarak bilinen erkek yurdudur. bölgeden asla ve asla hiç bi kızın geçmemesi ve de açık havuza bakan odalarının olması sebebiyle bu ismi almışlardır. elektrikler kesildiğinde bir kız yurdu olan 7. yurda "yediiii are you reeeaadddyyyy!" die bağırmalarıyla, maçlara davullu zurnalı gitmeleriyle ünlüdür.
  11 ... freedean
 2. 2.
  bu yurdun sakinlerinin bir kısmı da dokuzuncu yurtta** olmaktansa bu yurtta olmaktan memnundur. zira insan abaza olsun ama heteroseküel olsun dedikleri tecrübe ile sabittir.***
  1 ... kedileriseviniz
 3. 3.
  benim yurdum* abazalığın sınırlarının zorlandığı, dc paylaşımında yüzde 95 adult paylaşılan ve adının hakkını veren yurttur kendisi.etrafının kız yurtlarıyla çevrili olması da ayrı bir çelişkidir.
  2 ... pagan angel
 4. 4.
  (bkz: sekizinci yurtta kalan makinacı)
  (bkz: arkasına bakmadan kaçmak)
  3 ... angelripper
 5. 5.
  bu yurtta makinacı olan arkadasların kalmaması makbuldur.
  1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 6. 6.
  pepsi otomatında hepsi kızlarının resmi olmayan tek yurttur.hatta odtü'de de tektir.*
  5 ... pagan angel
 7. 7.
  (bkz: abaza sekiz)
  1 ... pimpof
 8. 8.
  odtu yerleşkesi içerisindeki yurtlar bölgesinin en dışında açık havuzun yanında bulunan "abaza yurdu" olarak bilinen, uzun yıllar yurtlar arasında düzenlenen spor turnuvalarında şampiyonluklar yaşamış, sakinlerinin, öyle olmamalarına rağmen, abaza ruhunu tam olarak benimsediği, bu nedenle kızların kantinine ve bilgisayar laboratuarına gelmekten çekindiği, amerikan pastası filmine davul zurna eşliğinde cümbür cemaat giden, geceleri koridorlarında futbol, amerikan futbolu, king, okey v.s. oynanan, içki alemleri yapılan erkek yurdu.
  3 ... ad lucem
 9. 9.
  elektirik kesintilerinde aralıksız birşekilde en yüksek sesi çıkarmayı başaran genelinin makinacılardan ve azgın abazalardan oluştuğu bilinen yurt..
  ... girdab
 10. 10.
  Arkadaşla girdiğimizi diyalogla sabit bir üne sahiptir

  Arkadaş- Ya sizin yurdun interneti açıldı sanırım
  Ben- Evet. Nerden anladın?
  Ark- DC de porno indirimi tavan yaptı da...
  3 ... trsniper