1. 1.
  Odtü'de jitem ajanı olduğu tespit edilen deyyusun üniversitede esir alınıp , akabinde jandarmanın kuşatması sonrasında okuldan siktir edilmesi durumdur. Elinize sağlık gençler.*
  15 -11 ... nekrofili
 2. 2.
  ayrıca edindiğim bilgilere göre adamın tüm belgelerini de elinden almışlardır. tekrardan kutluyoruz kendilerini.
  10 -3 ... visne curugu
 3. 3.
  üniversitelerde yuvalanan pkklılar ve yasadışı örgütler hakkında bilgi toplayıp, onları korumaya calısan birini yakalamislar ve övünüyorlar. neyle övünülüyor anlamak cok zor. mantıklı olmak bu kadar mı zor?

  edit: devrimciligi "ülkenin anasını bellemek" şeklinde algılayanlara söyleyecek söz yoktur.
  12 -12 ... lewwo
 4. 4.
  zaten bu odtü olmasa ne bok yeriz bilmiyorum. ne devrimci, ne anarşist üniversiteymiş be kardeşim. madem böyle bir yeteneğiniz var: siktirin gidin, ülkedeki mossad, cia ajanlarını yakalayın da vatanınıza, milletininize bir yararınız dokunsun. hem böyle daha falza gezete ve tv de yer bulursunuzda, sikindirik, bir boka yaramayan icatlarınızı izlemekten kurtuluruz. jandarma esir almak, fazla reyting getirmiyor görüldüğü gibi. google'da arattım, adam gibi bir şey çıkmadı...
  10 -13 ... fidelio
 5. 5.
  Bu adam ben ajanım ben ajanım mı demiş? Hakkaten merak edilesi durum. Kimliğinden ajan tespiti nasıl oluyor o daha da feci. Eğer gerçekten kendini fark ettirdi ise mal ajandır.
  4 -2 ... jacksparrow
 6. 6.
  haber hakkında bir bilgi göremedim.

  farz edelim ki doğru :

  övünülecek bir durum yoktur ortada hele ki takdir edilecek bir davranış hiç yoktur.

  sonuna kadar demokrasiyi savunan bu kişiler (belki de savunmuyorlardır bilmiyorum) nasıl böyle çağ dışı bir eyleme başvururlar ?

  sevgili ajan kişisi ise herhalde elinde hep belgelerle dolaştığı için belgelerine hemen el koymuş barbarlar...

  aralarında yaşayan vatan hainlerini barındırmasınlar mümkünse...
  6 -8 ... onurkul
 7. 7.
  demokrasi özgürlük diye haykıranların kendi savunduklarıyla ters düşmesidir. sanki cia mossad ajanı veya pkklı yakalamışlar da gururla anlatıyorlar, tabi yakalama olayı gerçekten doğruysa...

  o adamı niye devlet gönderiyor oraya? pkk sempatizanları ve bölücüler hakkında bilgi toplasın diye. bu mudur hoşunuza gitmeyen? o nefret ettiğiniz jandarma teşkilatının şerefli subayları yeri geldiğinde onurları için ölümü göze alıyorlar. abdülkerim kırca gibi...

  vatan için tekerlekli sandalyeye mahkum ol, sonra pkklı çapulcular senden daha değerli olsun. o insanlar siz sıcacık koltuklarınızda rahat rahat komünistçilik oynayın diye yeri geliyor hayatlarını feda ediyor.

  sizin gibi sözde sosyalistler üniversite de devrimcilik oynarlar sonra iş hayatında paranın sıcak yüzünü görünce amerika merkezli şirketlerin yöneticileri oluverirler birden. iftira atmıyorum, yakınlarımın anlattıklarına dayanarak konuşuyorum. bir devlet görevlisine 10 bölücü dalıp bilim düşünce adına hiçbirşey yapmayınca devrimci mi olunuyor?

  her kurumda illa ki yanlış faaliyetlerde bulunanlar çıkabilir ancak bu kurumun tamamına mal edilemez.

  önce pkknın abd ve diğer nice emperyalist devletlerin kucaklarında dolaştığını, savunduğunu iddia ettiğiniz düşünceyle alakası olmadığını öğrenin sonra komünistçilik oynayın.ama şunu unutmayın, ne kadar saldırırsanız saldırın, ocağınıza incir ağacı dikecek vatansever insanlar hiç bitmeyecektir.
  6 -6 ... fantastikgenc
 8. 8.
  (bkz: üzerinde ajan kimliği taşıyan ajan)

  (bkz: sahtekar odtü öğrencileri)
  4 -2 ... fidelio
 9. 9.
  Üniversite'deki solcu öğrencilerin fotoğrafını çekerek onları fişleyen bir kontrgerilla örgüt elemanının başına gelenlerdir. Rektörün de iznini almış olması gerekir ki böyle elini kolunu sallayarak bu işi rahatça yapabileceğini zannetsin. Sonuçta , yakayı ele vermiştir ve kampüsten şutlanmıştır. Devletlümüz her zaman olduğu gibi bir başka kontrgerilla mensubunu da jandarması yardımıyla solcuların elinden kurtarmış ve kendisini piyasadan yok etmiştir. Ebleh jitem ajanımız ne yazık ki bir beş yıl terfi alamayacaktır.* Neticede iyi olmuştur , bir kez daha gerçek derin devletin(kontrgerillanın) kim olduğu öğrenciler tarafından deşifre edilmiştir. Siz istediğiniz kadar çemkirin.
  http://haber.sol.org.tr/m...etler/mansetalt/9093.html
  5 -6 ... nekrofili
 10. 10.
  hemen her okulda yapılan devlet faaliyetinin odtülü öğrenciler aracılığıyla suç üstü yapmaları sonucu ortaya cıkan durumdur. ögrenciler az bile yapmıştır.
  4 -4 ... demokles