bugün

(bkz: odtü kuzey kıbrıs kampusu)
(bkz: odtü ku klux klan)
2007 öss de son tercihime yazdığım üniversite.
fason odtü diye anılır.
ezik odtülüler olarakta geçerler.
süper bir üniversitedir. boş degildir . ana kampüsle sınavlar aynı sınavlardır hatta odtu kkk mezunu daha niteliklidir .
düşük puanla almasına rağmen her bölümden bildiğim kadarıyla, 6-10 kişi mezun veren aynı sınavları aynı zamanda yapan, aynı hocalarla eğitim veren, 2 dönem Ankara'da ODTÜ'de okuma olanağı sağlayan, bütün kontenjanların tam burslu olacağı, ingilizce ve ağır bir eğitim verdiği için çoğu öğrencinin çok zorladığı bir üniversitedir.
tercih dönemi yaklaşırken çok ciddi bilgi almak istediğim üniversite. (bkz: sözlüğü foruma çevirmek)
edit: tanıtım günlerinde kıbrısa gittim ve kafamdaki bütün soru işaretlerini sildim. kendi sıralamam buradan çok daha düşük olduğu halde ilk tercihimi buraya yaptım. bilgi almak isteyenlere her türlü yardımcı olabilirim.
edit2: burada 1. yılımı tamamlamış biri olarak çok açık bir şekilde meraklılara her türlü bilgiyi verebilirim.
edit3:3. yılım bitti burada ama yazar olarak sözlüğe çok az giriş yapıyourum. Net bilgi almak isteyenler okulun facebookda imece sayfası var. Orda size yardımcı olacaklardır.
güncel Önemli Başlıklar