bugün

gerçek hayattan alınmış, ayak fetişizmine dair bir olaydır.

efenim yıllar önce bir akciğer enfeksiyonundan dolayı birkaç gün hastanede misafir olmuştum. iyieştikten sonra, odada tek başına kaldığımdan dolayı sıkılıp ara ara diğer odalardaki hastaların yanına, hemşire odasına, doktor odasına gidiyor muhabbet ediyordum. hastaneden çıkma talebim de "birkaç gün daha bekle" tavsiyeleri üzerine sürekli erteleniyordu.

yine bir gün yan odada kalan, 50 li yaşlarda bir amcanın refakatçi oğlunun yanına gidip muhabbet etmek istedim. sırtıma hırkamı aldım ve odanın kapısını çıktıktan sonra iki adım atıp tam hasta odasına girecektim ki, anaaaam ne göreyim, bizim at yavrusu fıstık trakyalı hemşire suzan, amcanın ayaklarını yağlamış sıvazladıkça sıvazlıyordu. hele böyle parmaklarını ayak parmaklarının arasına geçirip böyle vıcık vıcık gelip gidişlerle iyice tadını çıkartması bir yana, adamın topuklarını kavrayıp ayak parmaklarına doğru sik sıvazlar gibi gidiş gelişleri, işin açık seçik tadını çıkarttığının kanıtıydı sanki. zaten yüz ifadesi de zevkten inim inim inleyen hatunun ifadesine benzer özellikte idi bizzat gözlemledim. bu arada da amcaya değinelim; "nooluyo leeen" der gibi koyunsu gözlerle suzana bakmakta olan amcamız beni görünce kafayı çevirip "hoşgeldin yiğeniiim" diyerek seslendi. o esnadan suzan hemşire kendini topladı ve kremleme işini bıraktı. aleti edevatı toplayıp tepsinin üzerine koyarak çekti gitti. yanımdan geçerken yüzüne baktığımda, adeta basılmış bir kadının utanma izleri vardı.

olaydan sonra bir kaç dakika hiçbişey konuşamadım. amcanın "üstünde yürümediğimden kelli ayağım aşırı kuruyor yiğenim, o yüzden doktor istemiş" şeklindeki kahkaha attırıcı izahatından sonra da adama bişey demeden çıktım. diğer taraftan, bu tarz sapıklıkların kadınlara bile bulaşmış olması da beni ziyadesiyle üzmüştü. biz, fikri, sağlığı ve vicdanı yerinde bir toplum yaratmak isterken, bu sapkınlık da nedir diyerek iç geçirdim.

yatağıma uzanıp yatmışım. bir saat sonra öğle yemeği servisiyle uyandırdılar beni. yemek bile yiyemedim amk. o kadar tiksinmiştim.
brazzers filmlerinden bir alıntıdır. (bkz: eskimeyen brazzers hikayeleri)
(bkz: feto nun işemeli fantezisi)
usualsuspects kişisine ithaf edilmiştir
Bir fetişçi hayal gücüdür.
güncel Önemli Başlıklar