1. 1.
  ah kaçan kadın ahh...

  acaba kendisi erkeklerden tahrik oluyor mu diye kaçıyor? yoksa erkekler bunu görünce etkilenir diye mi kaçıyor?

  ahh ahhh... hakket bilemiyorum ...

  geçen iftarı saati teyzemlere gittim hacı abi. dinle bak. süpriz yapıp çaldım kapısını. teyzemgil kendi oğlu gibi sever beni. ağlar sarılırken. kazık kadar olsam bile yanaklarımı mıncırıp doya doya öper. eniştem de 70 yaşında hacca gidip gelmiş rahmetli olmuş bir adam.

  neyse, eniştemin kardeşinin torunu ( 20-25 yaşlarında bir kız ) o da bunlara iftara gelmiş. çarşaflı değil ama türbanlı bir kız.
  çaldım kapıyı 7 yaşındaki torunu açtı. bu arada geç kaldığımdan dolayı ezan 3-5 dakka önce okundu. çocuğun saçını seve seve oturma odasına doğru gidiyorum. çocuk da ''kuki abi geldi, kuki abi geldi diyor'' o öyle derken zaten açık olan oturma odasından teyzemin kalktığını gördüm, sarılmak için daldım içeri.

  içeri girer girmez o kapalı kız birden sofradan kalkıp yüzünü saklaya saklaya odadan dışarı çıktı. daha önce de böyle bir durumla karşılaştığım için sorunun benden kaynaklandığını rahatca anladım ama kimse o an beni anlayamazdı.

  güzel bir sofranın amına koymuştum ben.

  çünkü içeri sapık bir adam girmişti. belki kaçmasaydı masanın altından bacaklarını ovalayacak, biber dolmasını dilleyecek, yoğurdu meme uçlarımda gezdirecek, makarnayı hufşşşttsekss diye içime çekecektim.

  teyzem sarılıp hoş geldin diyordu ama ben de iştah miştah kalmadı. dur oğlum sana tabak getireyim dediğinde '' yok teyzem, o kız kimse gelsin sofraya otursun, ben daha sonra yerim '' dedim.

  dedim dedim ama kendimi de ezik ve dışlanmış gibi hissettim. süpriz yapıp mutlu etmek isterken huzur bozmuştum. teyzem yanağımı sevip '' o kız yabancı değil olum, eniştenin akrabası. mutfakta yer o, gel otur sen '' dedi.

  öyle deyince iyice tuhaf oldum. resmen kızı varlığımla rahatsız etmiş, tabiri caiz ise ekmeğinden etmiştim. o kız buraya gelecek teyze. ben balkona çıkıyorum gelsin otursun sofraya dedim. baya gerildim.

  teyzem garibim de, kıyamadığından dolayı mutfağa sofra hazırlayıp beni çağırdı. yanağımdan makas alıp '' bak sevdiğin dolmadan var '' dedi.
  hoş, teyzemi de yemeğinden etmiştim.

  aslında çok rahat biriyimdir. normalde bi tabak 1 çatal alıp öyle odaya girerdim. yani kimseyi rahatsız etmeden iftar sofrasına otururdum. çok sever teyzem bu huyumu. ama misafiri görünce ayıp olur diye yapmadım. keşke zamanında gelseydim..

  neyse, içtim çorbayı, aldım çatalı batırdım dolmaya. hoopppp kara sinek kondu karpuza. sanırım dişi bi sinekti. mas mavi gözleri, incecik bacakları vardı. hafifçe götünü dönüp kanatlarını çırptı, sonra tekrar dönüp gözlerimin içine bakarak ellerini ovuşturmaya başladı. tanrım, baktıkça etkileniyordum...
  kışaladım o da kaçtı.
  26 -8 ... kukla
 2. 2.
  Beyni tamamen örümcek ağı tutmuş kadındır, sanki gelen erkek onu silkecek.
  2 -2 ... ucan fare
 3. 3.
  Ayni kutuplu miknatis gibidir. Sen yaklastikca kacar. Kacsin amk.
  1 ... bengi
 4. 4.
  ulan yanlışlıkla kadınlar hamamına mı daldık diye insanı kıpkırmızı yapan kadındır.
  4 ... eskimolardankimkaldi
 5. 5.
  götündeki kamışı çıkartma derdindedir.
  -1 ... bin teselli kar etmez
 6. 6.
  dinimizin emirlerini yerine getiren kadındır. kasiyer kızdan para alırken bile etkilenen erkekler düşünüldüğü zaman gayet iffetine sahip bir kadın olduğu için gurur duyulmalıdır.
  3 -1 ... cancana
 7. 7.
  çok ayıp eden kadındır. Bir müslüman olarak şahsen kınadım kendisini. Sadece kendisini değil, onun huzurunda bu davranışı sergileyen tüm kadınları kınıyorum. Islam aynı ortamda bulunma demiyor sana. Hiç bir ayet veya hadis senin yabancı erkeğin girdiği ortamdan kaçmanı emretmiyor. Tamamen kendi sığ kafandan kaynaklanıyor bu sayın bağyan. Gelen insanı utandırman ve moralini bozmandan başka hiç bir amaca hizmet etmiş olmuyorsun.
  2 ... barismanco
 8. 8.
  namahrem kavramına uygun hareket eden kadın.. Tesettür namahrem erkeklerden korunmak içindir.. Bunu bilen bir bayan eğer ev ortamında namahrem varsa ona uygun hareket eder.. Yanında aile üyelerinin olması durumu değiştirmez, zira dışarı çıkıldığında da yanında aile üyeleri vardır, o zamanda mı bi şey olmaz annemler nasilsa yanimda mı diyecek..böyle durumlarda Allah'ın emrine uyulduğu zaman , bazı aile fertleri durumdan rahatsız olacaksa ve yanlış anlayacaksa yapacak bi şey yok.. Allah'ın emrini terkedip insanlara ayıp olmasın diye davranamaz bir müslüman..
  -1 ... irticai faaliyet yapan yobaz
 9. 9.
  kaçan kovalanır mantığında hareket etmektedir.
  ... portatif