bugün

şemsipaşapasajındasesibüzüşecise kızdır.

başımdan bi olay geçtide onu anlatayım dedim. haydar dümen tadında paylaşımlar olacak ona göre başta uyarayım.

yıllardır rus kızlarıyla karşılaştırılan bir tür insan modelidir türk kızları.
artvin hopa sporla barcelona yı karşılaştırmak gibi bi şey bu ama neyse ben şimdi rus kızlarına girmek istemiyorum.

bu yaz otelde çalışıyorum. bissürü rus kızı alman kızı var. bide türk kızları var. bi kadın vardı. tek gelmiş otele. götü mötü yerinde. kısa boylu ama olsun. yanıma geldi bi şeyler sordu. cevapladım. belliki aranıyodu. gözüme kestirmiştim. saat epey ilerlemişti. benimde işim bitmek üzereydi. bunu biyere davet ettim hemen kabul etti. otelin yanında küçük bi nargile cafe. kimsede yok zaten. herşey dahil sisteminde çalıştığı için müşteriler pek dışarı çıkıp para harcamaz. neyse şimdi turizmi tartışmayalım. bu kadınla ben sohbet mohbet hoş beş derken nasıl mevzuya gireceğimi düşünüyorum. söylediği herşeye '' aaa hııı yaaa hımmm voovvv '' gibi şaşırma ilgi çekme merak etme sesleri çıkartıyordum.

yarım saat bi saat sohbet mohbet derken '' canın sıkıldıysa yürüyelim '' dedim. ama bi yandanda korkuyom haa. ters zamanda çakış mevzusuna girerim , oda beni tersler diye korkuyorum. ama inceden inceyede girmem gerekiyo. mini etek giymiş. minderde oturuyoz götü gözüktü gözükecek. suratıma bakıp tatlı tatlı gülmeler, nebilim dilini çıkartıp ıssırmalar tatlı hareketler filan.
neyse bununla kalktık şimdi. hadi gel halk plajına inelim elele tutuşalım ayı izleyelim dedim. tamam dedi. halk plajındada kimse olmaz. olsa olsa bizim gibi yiyişecek çiftler olur. gittik halk plajına. çalıların dikenlerin arasından girdik. plaj demeye bin şahit ister. kimse yok. gece 01 00. deniz bile simsiyah. çalıların arasından geçip uzun merdivenden aşağı iniyoz. neyse. gittik. ben buna sarıldım. oda karşılık verdi. benim ufaklık daşşş gibi oldu. ona değdirdim. oh çok güzeldi. arkadan sarılmıştım. bana döndü yüzyüze bakıyoduk. malum o kısa. ben ise 1,80 boyunda kaslı yakışıklı zeki karizmatik türk erkeğiyim.
kadın bana çok hızlısın dedi. evet öyleyim dedim. aylardır elime kadın eli değmedi dedim. doğruca otele geri gittik. odasına çıktık. kendi yatağında buna sağlam çaktım. 4 kere çaktım. dedim sabah sana gene çakarım. sarıldık yattık. sabah oldu uyandık. artık gitsem diyorum. tam hareketlendim '' akşam dedin ya bi kerede sabah çakarım diye, haydi çaksana '' dedi. çakmalıydım. çekip gitmek insafsızlık olurdu. bi postada sabah çaktım. ahh lar uhh lar eşliğinde.

ikinci gün oldu bi kere daha çaktım. 3. gün benden uzaklaştı. başka birini bulmuş kevaşe. azgın karı. bide beni arayıp ''odama erkek alabilir miyim'' diye izin alıyor. dedim sen koskaca aklı başında bilinçli bi kadınsın. istediğini yapabilirsin. oda dediki: '' hayır yanlış anlama çocuk dışarda kalmış abisinin kız arkadaşımı ne gelmiş yazık alayım bunu odama acıdım bak şimdi ''

vehavlevelaa... innasabirin.... ne halin varsa gör orrrr.....uuu diyemedim ya la!!..

aldı aldı.. oğlanı odasına aldı. orda bi güzel yeyiştiler anlaşılan. banada yol verdi. e tabikide zoruma gitti. 2 gün üstüste 5 kere çakınca bıkmıştım aslında. bi daha gel dese gidecek istek kalmamıştı. kurtulduğum iyi oldu ama genede zoruma gitmişti.
sonra otelden ayrılırken geldi benle vedalaştı. bende tüm arkadaşlarıma gösterdim. onu nasıl becerdiğimi anlattım. evet çok şerefsizim. değilim aslında ama onun yaptığı daha şerefsizlikti. intikam soğuk yenen bir yemekti nede olsa. yaşasın kötülük lan.

ha bu arada arkadaşlarım karıyı beğendi. götü güzel dediler. belide inceydi. çok sağlamdı. neyse. ayıp şeyler yazmamakta fayda var. akşam akşam milleti duşa sokmayayım. işte böyle a dostlar.

sonra ne mi oldu. aradı beni. ya kusura bakma filan. vallaha bişey yapmadık diyor. yalan söyleme bişey ispatlamak zorunda değilsin diyorum ııhh!! anlamıyor. illaha suçsuz olduğunu anlatmaya çalışıyor. galiba vicdan azabı çekiyordu.
ona can alıcı bi şey söyledim '' eğer bi erkek senin odana girecek ve sana bişey yapmayacak öylemi. o erkeğin nonoş olması gerekir '' dedim. (nonoş burda temsili olarak kullanılmıştır)
kendi öz anam bunu anlatsa ona bile inanmam dedim. nuh diyor peygamber demiyor kaşar.. yok vallaha eli elime değmedi diyor. inanmadım. bende az değilim. tamam lan tamam eli eline değmedi sen zaten öyle bişey yapmazsın orospuda değilsin deyip kestirip atabilirdim. atmadım. uzun uzun konuştuk. en sonunda da helalleştik ya la !!!

neyse a dostlar. kadın istanbulda yaşıyor. bu dediğim özelliklerde birini görürseniz bana yazın. eğer bizzat kendisi okuyorsa demek isterimki '' your ego my lego beybi ''

not : bu yazdığım tüm türk kızlarını elbette kapsamıyor.
(bkz: seks hikayeleri)
güncel Önemli Başlıklar